Polska na Euro 2012. Kilka tysięcy kibiców na treningu Polaków. Zawodnicy pomachali i...poszli na siłownię

Na stadionie Polonii zakończyły się pierwsze zajęcia reprezentacji po meczu z Grecją. Kilka tysięcy kibiców skandowało nazwisko Przemysława Tytonia, który w meczu z Grecją obronił rzut karny. Zawodnicy podstawowej jedenastki na płycie boiska pojawili się tylko na chwilę.

Po przywitaniu się z kibicami, zawodnicy, którzy grali z Grecją udali się na siłownię. Na boisku pozostali tylko rezerwowi.

Po zajęciach na siłowni, zawodnicy podstawowej jedenastki wrócili na boisko i rozdawali autografy kibicom.

- Nikomu nic się nie stało w meczu z Grecją, wszyscy są zdrowi - mówił sport.pl Tomasz Rząsa, rzecznik kadry. Jeden z dziennikarzy zażartował, że na zajęciach zabraknie Kamila Grosickiego, bo wciąż jest na Stadionie Narodowym i czeka na wejście na boisko. W meczu z Grekami Grosicki stał już przy linii bocznej, ale nie zdążył zagrać, bo hiszpański sędzia skończył mecz. W piątek skrzydłowy Sivassporu obchodził 24. urodziny. W sobotę 32. urodziny świętuje najstarszy w drużynie Marcin Wasilewski.

Możesz wygrać piłkę, którą Lewandowski strzelił gola. Weź udział w naszym konkursie!

 

- W piątek po meczu piłkarze zjedli kolację w towarzystwie żon i partnerek. Sobotę do południa drużyna miała wolną. Piłkarze spędzali czas z rodzinami. Nie było jeszcze rozmów na temat piątkowego meczu - opowiadał Rząsa. W niedzielę kadrowicze będą trenować o 17.

Kiedy piłkarze wychodzili na sobotnie zajęcia, powitały ich oklaski oraz wielka, rozciągnięta na całą trybunę kamienną przy Konwiktorskiej biało-czerwona flaga.

Pierwszy trening Polaków po meczu z Grecją [GALERIA] ?

Więcej o: