Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grecja na Euro 2012. Tak Grali Grecy z Polską (OCENY)

Gdyby nie Dimitris Salpingidis - od piątku jedyny grecki piłkarz, który strzelał gole dla kadry w mistrzostwach świata i Europy - goście nie zremisowaliby meczu z Polską. Dzięki niemu mogli nawet wygrać, bo wywalczył rzut karny. Zobacz jak oceniliśmy Greków.

Ole, ole, ole, ola! Trybuna Kibica zawsze pełna

(skala ocen 1-6)

Kostas Chalkias - 4. Nie było po nim widać 38 lat. Fruwał między słupkami, zwłaszcza w pierwszej połowie.

Vasillis Torosidis - 3. Kilka razy włączył się do akcji prawym skrzydłem. W obronie zgubił Lewandowskiego strzelającego gola, ale poza tym grał solidnie.

Avraam Papadopoulos - 2. Grał krótko z powodu kontuzji i gdy był na boisku Polska miała dużo okazji do strzelenia gola.

Sokratis Papastathopoulos - 1. Bezsensowny faul na Lewandowskim na żółtą kartkę. Druga żółta dla niego wątpliwa, ale Murawski mu uciekał.

Jose Holebas - 2. Nie radził sobie z Piszczkiem, zwłaszcza w pierwszej połowie. W ataku bezproduktywny.

Giannis Maniatis - 2. Najsłabszy wśród środkowych pomocników. Długimi okresami niewidoczny.

Giogros Karagounis - 2. Jego dośrodkowania zwykle nie stanowiły zagrożenia. Mocno pracował w środku boiska, ale zmarnował rzut karny.

Kostas Katsouranis - 3. Dobre podania do przodu przeplatał okresami, gdy nie było go widać na boisku.

Sotiris Ninis - 1. Nazywany przez media w Grecji "greckim Messim" rozczarował. Wykonywał stałe fragmenty gry, ale nie stanowiły one zagrożenia. Nie radził sobie w grze do przodu. Zszedł po przerwie.

Teofanis Gekas - 3. Ani razu nie uciekł środkowym obrońcom, ale mocno rozpychał się przed polskim polem karnym. Robił miejsce dla kolegów z ataku.

Giorgos Samaras - 4. Napsuł najwięcej krwi polskim obrońcom. Boenisch sobie z nim nie radził. Dużo widział na boisku, podawał celnie.

Kyriakos Papadopoulos - 3. 20-latek mienił kontuzjowanego Papadopoulosa i zagrał bardzo dojrzale i pewnie. W drugiej połowie Grecy - choć w dziesięciu - bronili się pewniej.

Dimitris Salpingidis - 5. Dlaczego zaczął na ławce? Rozruszał Greków, gdy wszedł na boisko w drugiej połowie. Strzelił gola, wywalczył rzut karny. Zdobył drugą bramkę, nieuznaną, bo podający był na spalonym. Najlepszy wśród Greków.

Kostas Fortounis grał zbyt krótko

Czytaj relację z meczu Polska - Grecja ?

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ