Bundesliga. Asysta Sławomira Peszki [WIDEO]

Sławomir Peszko zaliczył asystę przy jedynym golu swojej drużyny w przegranym 1:4 meczu 26. kolejki Bundesligi z Hannoverem.

Asysta Peszki na Z Czuba.tv ?

Artur Sobiech nie znalazł się ani w pierwszym składzie, ani nawet na ławce Hannoveru. Koledzy poradzili sobie bez niego, choć do przerwy remisowali 1:1. W 19. minucie objęli prowadzenie za sprawą Larsa Stindla, lecz tuż przed przerwą Koeln wyrównało po dośrodkowaniu Peszki z rzutu rożnego, które na bramkę zamienił Kevin Pezzoni.

Po przerwie strzelał już tylko Hannover. W 61. minucie rzut karny wykorzystał Jan Schlaudraff, a potem dwa gole strzelił Mame Biram Diouf. Peszko zszedł z boiska w 72. minucie.

Hannover zajmuje siódme miejsce w tabeli Bundesligi. Do strefy pucharowej traci jeden punkt. Koeln jest trzynaste z trzypunktową przewagą nad strefą spadkową.

Borysiuk i Świerczok ? też przegrali. 1:4

Przełamanie Torresa! Galeria z półfinałów Pucharu Anglii ?