Mecz Polska - Portugalia. Smuda: Wasilewski - Perquis to może być duet na Euro

Damien Perquis czuje się mocny, widać, że nie odczuwa już skutków kontuzji jak jesienią. Marcin Wasilewski świetnie zagrał już Białorusią - powiedział Franciszek Smuda, selekcjoner reprezentacji Polski, po meczu Polska - Portugalia (0:0).

Nie umiemy się powstrzymać na Facebook/Sportpl ?

- Można grać lepiej, strzelać gole i wygrywać, ale o to ciężko po ledwie jednym treningu. Serce mnie boli, że nie mogę pracować z drużyną na co dzień. Stałe fragmenty? Planuję, że będziemy ćwiczyć rzuty wolne i rożne w czasie trzytygodniowego, majowego zgrupowania przed Euro 2012. Planuję na nie zabrać 26 zawodników, z których do końca maja wybiorę 23, których trzeba będzie zgłosić na mistrzostwa Europy - mówił po meczu Smuda.

- Damien Perquis czuje się mocny, widać, że nie odczuwa już skutków kontuzji jak jesienią. Marcin Wasilewski świetnie zagrał już Białorusią. Jestem z nich zadowolony, ale to nie koniec moich pomysłów. Jednym z kandydatów jest Grzegorz Wojtkowiak, który dla mnie jest prawym defensorem, tylko stoperem - dodał Smuda.

- Szczęsny to dobry bramkarz, ale jeszcze młody. Cały czas musi się uczyć, by wejść na jeszcze wyższy poziom - mówił Smuda w TVP.

- Stadion jest fantastyczny. Tak jak wszyscy mówią, to najlepszy stadion w Europie - powiedział selekcjoner o Stadionie Narodowym.

Euro 2012 Power ranking czytelników Sport.pl. Weź udział ?

Więcej o: