Bundesliga. Lewandowski na okładce Kickera: Po co miałbym iść do Bayernu?

Polski napastnik Borussii Dortmund Robert Lewandowski znalazł się na okładce niemieckiego magazynu Kicker. W artykule mu poświęconym dementuje informacje o swoim odejściu do Bayernu Monachium, które zamieścił niedawno Bild.

Lewandowski na okładce Kickera nie chce do Bayernu ?

- Ponowne zdobycie mistrzostwa z Borussią byłoby fantastyczne - mówi Lewandowski. Polski napastnik wspomina również o tym, że bardzo chciałby wygrać w Pucharze Niemiec.

Lewandowski w tym sezonie spisuje się świetnie. Ma na swoim koncie już 14 bramek i wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie mistrzów Niemiec. W poprzednim sezonie często był zmiennikiem Lucasa Barriosa. Mimo tego, że wtedy nie szło mu najlepiej, nie poddawał się: - Nigdy nawet przez chwile nie pomyślałem, żeby to wszystko rzucić i przenieść się gdzie indziej. Trener wierzył we mnie. Pokazał mi jak wydobyć z siebie wszystkie umiejętności. Juergen Klopp i dyrektor sportowy Michael Zorc to świetny duet.

Ostatnio pojawiły się informacje, że Lewandowski miałby przenieść się do Bayernu Monachium: - Gram w drużynie mistrza. Po co miałbym iść do Bayernu? - ucina spekulacje polski napastnik.

Snajperskie rekordy Polaków w Bundeslidze. Kogo goni Lewandowski?

Więcej o: