Bundesliga. Eugen Polanski strzela i asystuje

Reprezentant Polski i gracz FSV Mainz Eugen Polanski w sześć minut od rozpoczęcia meczu z Freiburgiem zdobył bramkę i zaliczył asystę. Gospodarze wygrali 3:1.

Zaledwie mecz się rozpoczął, a gospodarze już objęli prowadzenie. W trzeciej minucie bramkę zdobył Choupo-Moting, a asystował mu właśnie Polanski. Podanie do strzelca było krótkie, zawodnik kadry Smudy podał do środka wkrótce po tym, jak sam otrzymał piłkę.

Minutę później Diagne Fallou popełnił brutalny faul w polu karnym Do piłki podszedł Polanski i w szóstej minucie było już 2:0 dla gospodarzy po jego golu.

Jedenaście minut później swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Choupo-Moting.

W 68 min. honorową bramkę dla gości zdobył Krmas.

Przed tą kolejką Mainz było na 15. miejscu w tabeli - tuż przed strefą spadkową. Freiburg jest ostatni.

Kibice Pucharu Narodów Afryki. Tego nie zobaczysz na europejskich stadionach [GALERIA] ?