Reprezentacja. Jeleń: W Lille mam większy komfort niż w Auxerre

PRZEGLĄD PRASY. Ludovic Obraniak i Ireneusz Jeleń nie mogą na razie liczyć na regularne występy w drużynie Lille. O zmianie barw klubowych myśli jednak tylko ten pierwszy. - Słyszałem, że Ludo chce odejść, ale w jakieś konkretne plany mnie nie wtajemniczał. Mamy umiarkowany kontakt - powiedział w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? Jeleń.

Obaj zawodnicy wystąpili w ostatnim ligowym meczu przeciwko Ajaccio. Obraniak zdobył jedną z bramek, ale nie zmieni to raczej jego pozycji we francuskim klubie. Od początku sezonu na boisku pojawia się zazwyczaj z ławki. W tych rozgrywkach zagrał tyko w 11 meczach. Zimą prawdopodobnie otrzyma zgodę na transfer. Ostatnio głośno było o jego ewentualnym odejściu do Borussii Moenchengladbach.

- Słyszałem, że Ludo chce odejść, ale w jakieś konkretne plany mnie nie wtajemniczał. Mamy umiarkowany kontakt - powiedział w rozmowie z gazetą jego kolega z reprezentacji Ireneusz Jeleń.

W przeciwieństwie do Obraniaka Jeleń na razie nigdzie się nie wybiera. - W Lille mam większy komfort pracy niż w Auxerre. Tam, czy zdrowy, chory czy zmęczony musiałem grać, a poza tym słabo układała się współpraca ze sztabem medycznym - przyznał napastnik.

David Beckham: Na pewno nie zostanę trenerem ?

Więcej o: