Andrzej Kobylański: Moim synem interesuje się Bayern i MU, ale nie PZPN

PRZEGLĄD PRASY. Andrzej Kobylański zdradza na łamach ?Polski the Times?, że jego synem Martinem interesuje się Bayern Monachium oraz menedżer Manchesteru United Alex Ferguson. - Ze strony PZPN widzę brak zainteresowania moim synem. Związek ma chyba inne, ważniejsze sprawy na głowie - przyznaje były piłkarz m.in. Widzewa Łódź i Energie Cottbus.

A Ty kogo powołałbyś na miejscu Smudy? Dyskutuj na Facebooku - Polska biało-czerwoni ?

 

Martin Kobylański mimo że ma dopiero 17 lat, zdążył już zadebiutować w pierwszym zespole Energie Cottbus grającym na zapleczu Bundesligi. Wielu ekspertów widzi w nim spory talent, a zainteresowany nim jest m.in. lider niemieckiej pierwszej ligi.

- To nie jest plotka dziennikarska, to prawda, że moim synem interesuje się Bayern. Jednak w tym momencie syn powinien cały czas pracować i skupić się na grze w swoim klubie - przyznaje ojciec piłkarza dodając, że Martinem interesuje się także Alex Ferguson. Młodego piłkarza kusi również niemiecka federacja, która chce by w przyszłości grał dla tamtejszej kadry. Dyrektor sportowy związku Matthias Sammer spotkał się z Kobylańskim jr. i namawiał go na grę dla Niemców.

Młody napastnik zdradza na łamach "Polski the Times" , że nie zdecydował jeszcze, w której seniorskiej reprezentacji będzie grał. Dotychczas wystąpił w kilkunastu spotkaniach polskich młodzieżówek, a także w trzech meczach niemieckiej kadry U-18.

- Ze strony PZPN widzę brak zainteresowania moim synem. Związek ma chyba inne, ważniejsze sprawy na głowie - skarży się Andrzej Kobylański., który niedawno we Wronkach spotkał się z Grzegorzem Latą, Jerzym Engelem i Franciszkiem Smudą. Przyznaje jednak, że temat gry jego syna dla Polski nie został poruszony. - Jestem tym rozczarowany. Nawet nie wiem, co mam powiedzieć synowi, który naprawdę żyje tą informacją - dodaje.

"Lewandowski to mistrz wszechstronności" - pisze niemiecka prasa ?

Zobacz najsłynniejszych piłkarzy z nr. 11 na koszulce [WIDEO] ?

Więcej o: