Polacy za granicą. Brożek: W styczniu mogę zmienić klub

PRZEGLĄD PRASY. Paweł Brożek przyznaje w wywiadzie dla ?Przeglądu Sportowego?, że jeśli nie zacznie regularnie grać w Trabzonsporze, to w styczniu rozważy zmianę klubu. - Tyle, że na razie nie mam żadnych propozycji - zdradza były piłkarz Wisły Kraków.

Euro tuż tuż! Bądź w najwyższej formie - Facebook Polska biało-czerwoni ?

 

Brożek trafił do tureckiego zespołu w grudniu ubiegłego roku i do końca sezonu grał regularnie w pierwszym składzie. Po wakacjach stracił jednak miejsce w "jedenastce" i obecnie pojawia się w niej co kilka tygodni. Czasami jednak nawet nie załapuje się do osiemnastoosobowej kadry na mecz.

- Jeśli moja sytuacja będzie wyglądała tak, jak teraz, to w styczniu rozważę zmianę klubu. Wyraźnie brakuje mi gry i w trakcie zgrupowania rozmawialiśmy o tym z trenerem Smudą. Mam grać, jeśli nie w Trabzonie, to gdzie indziej - powiedział Brożek na łamach "PS" .

- Na pewno nie chodzi o wypożyczenie. Jeśli mam zmienić klub, to na stałe. Tyle, że na razie nie mam żadnych propozycji. Gdyby jednak trener do końca roku zaczął na mnie stawiać to na pewno chciałbym zostać. Trabzonspor to nie byle jaki klub - dodaje napastnik, który w wygranym meczu z Węgrami strzelił dopiero swojego trzeciego gola w tym sezonie.

"Dziwi mnie ostra krytyka Perquisa" - mówi Jacek Zieliński ?

Brożek: Lewandowski jest lepszy ode mnie. Chciałbym grać razem z nim

Więcej o: