Euro 2012. Dudek: Lato powinien podać się do dymisji!

Były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek na swojej stronie internetowej skrytykował decyzję o usunięciu z koszulek reprezentacji ?orzełka?. Uważa, że prezes związku Grzegorz Lato powinien podać się do dymisji. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Włochy Z czuba na Sport.pl od 20:45.

A Ty kogo powołałbyś na miejscu Smudy? Dyskutuj na Facebooku - Polska biało-czerwoni ?

Nowe wzory strojów reprezentacji zostały zaprezentowane we wtorek. Pokazane zostały dwa wzory. W pierwszym koszulki są w białe, z czerwonym pasem na piersi, czerwonymi spodenkami i białymi getrami. W drugim wzorze koszulki są czerwone, ale z białym pasem na piersi, spodenki i getry także są czerwone. Na koszulkach znalazło się logo PZPN, napis Polska, a na ramieniu okrągła naszywka z logo Euro 2012. Brakuje obecnego od zawsze "orzełka".

PZPN: zmiana godła to odważna decyzja, ale nieodwołalna. Bez orzełka do 2014

- PZPN zdecydował o usunięciu godła narodowego! Polska reprezentacja od zawsze grała z orłem na piersi, a teraz nagle został zmieniony na specjalnego "orła PZPN" z napisem Polska - pisze na swojej stronie Jerzy Dudek .

Lewandowski o koszulkach: dobrze, że zostały biało-czerwone barwy

- Niestety nie będzie mnie na dzisiejszym meczu (Polska - Włochy - red.), ale po tej decyzji, prezes Grzegorz Lato powinien podać się do dymisji, tak jak robią to trenerzy po słabych wynikach swojego zespołu. Powinien odejść dla dobra wszystkich. Będzie wtedy zdrowszy i biedniejszy, ale pieniądze to nie wszystko. Do boju biało - czerwoni (z orłem na piersi)! - dodaje.

Smuda: podobają mi się koszulki z nowym logo. Zapomnimy o nich jak 'Alex' przestanie gadać

Nie ma orzełka, ale lepiej chłodzi i trudniej za nią pociągnąć. Nowa koszulka reprezentacji

Więcej o: