Philipp Lahm przed meczem na PGE Arenie Gdańsk: Może z Polską zagramy także na Euro 2012?

Piłkarska kadra Niemiec do meczu w Gdańsku przeciwko biało-czerwonym przystąpi w glorii finalistów Euro 2012. Kapitan drużyny Philipp Lahm zapewnia, że rozluźnienia w zespole nie będzie.

POLECAMY - Niemcy boją się polskich kiboli. Lato: Problem jest wyolbrzymiony

- Dla nas to bardzo dobry sprawdzian. Do rozpoczęcia finałów mistrzostw Europy nie zagramy już wiele meczów towarzyskich, dlatego musimy wszystkie okazje wykorzystać, żeby znaleźć optymalne rozwiązania w naszej drużynie - przyznaje Lahm w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Kapitan niemieckiej jedenastki podkreśla, jak ważnym dla jego drużyny będzie wtorkowe spotkanie przeciwko Polsce na PGE Arenie w Gdańsku. - Wiemy, że Polska zagra jako gospodarz w finałach mistrzostw Europy, więc będzie być może naszym rywalem już w trakcie turnieju. Dlatego do tego meczu podchodzimy naprawdę bardzo poważnie.

Doświadczony obrońca bagatelizuje również pojawiające się mediach doniesienia dotyczące problemów organizacyjnych Polski i Ukrainy przy przygotowaniu turnieju finałowego Euro 2012. - Przed turniejem mistrzostw świata w RPA wiele mówiło się o licznych problemach, a potem okazało się, że była to wspaniała impreza, która przebiegała bez żadnych zakłóceń. Moim zdaniem tak samo będzie w czasie finałów mistrzostw Europy.

Reprezentacja Polski trenowała w Gdańsku przed meczem z Niemcami [ZDJĘCIA]

 

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - http://www.facebook.com/pages/Tr%C3%B3jmiasto-Sportpl/189371001102606 >">odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku ?

Więcej o: