El. MŚ 2014. Prasa: Angielska grupa śmierci. Śmiertelnie nudna...

Po losowaniu grup eliminacyjnych MŚ w Brazylii brytyjska prasa ocenia rywali kadry Capello. Za największą gwiazdę biało-czerwonych uznano Jakuba Błaszczykowskiego, ale obawiają się też... Grzegorza Sandomierskiego, którego typują na następcę Jana Tomaszewskiego.

MŚ 2014. Polska znów z Anglią. Grupy rozlosowane ?

Czarnogóra - zagrożenie 3/5

Czarnogórców znamy z ostatnich eliminacji, gdzie bardzo dobrze się prezentowali. To nasz najwyżej sklasyfikowany przeciwnik. Jak mogą zagrozić Anglii? Napastnik i kapitan zespołu Mirko Vucinić jest niekwestionowaną gwiazdą zespołu i to jego powinniśmy się najbardziej obawiać - piszą dziennikarze Daily Mail.

Polska - zagrożenie 3/5

Już 38 lat minęło od pamiętnego meczu na Wembley. Polacy zawsze są uparci i nieustępliwi, szczególnie na swoim boisku. W ostatnich 9 meczach wygrali jednak tylko 1. Dodatkowo słabo spisali się w eliminacjach do mundialu w RPA - ocenia dziennikarz. Gazeta pamięta także o historycznych wyczynach Jana Tomaszewskiego w 1973 roku. Za gwiazdę obecnej reprezentacji Polski Daily Mail uznaje Jakuba Błaszczykowskiego. Co ciekawe, największym zagrożeniem dla Anglii może być Grzegorz Sandomierski ("talent, który jest w stanie zastąpić Tomaszewskiego")

Ukraina - zagrożenie 4/5

Bardzo wymagający, co udowodnili pokonując Anglię w kwalifikacjach w 2009 roku. Postrachem obrony nadal będzie znany wszystkim z Chelsea Andrij Szewczenko, który zagrał w reprezentacji więcej niż 100 meczów i strzelił blisko 50 goli - oceniają naszych sąsiadów dziennikarze Daily Mail.

Mołdawia - zagrożenie 1/5

W eliminacjach do Euro wyprzedzili w swojej grupie tylko Luksemburg. Teraz może być lepiej.

San Marino - zagrożenie 0/5

Jedna z najniżej notowanych w rankingu drużyn. Anglia grała z nimi dwukrotnie, strzelając łącznie 13 bramek.

Możliwe, że Ebi jest z kimś dogadany - Józef Wojciechowski  ?

Nowy nabytek Realu dołączył do pięciu najdroższych obrońców świata ?

Więcej o: