Lewandowski sprzedaje pierogi na święta. Oto cena za 5 sztuk

Wiele osób nie wyobraża sobie Wigilii bez pierogów. Miłośnicy tej tradycyjnej polskiej potrawy muszą sięgnąć głęboko do portfeli, jeśli zamówią to danie w restauracji Nine's, która należy do Roberta Lewandowskiego. Za pięć sztuk trzeba zapłacić krocie. Znamy również ceny innych popularnych dań, których nie może zabraknąć na wigilijnym stole.

Pod koniec 2021 roku Robert Lewandowski został współwłaścicielem restauracji "Nine's" w Warszawie. Jest to lokal o powierzchni ponad 1300 m2. Miejsce przeznaczono głównie dla fanów sportu, którzy mogą obejrzeć tam transmisje z każdej dyscypliny. W ofercie pubu znajdują się m.in. burgery czy też różnego rodzaju alkohole. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia restauracja Lewandowskiego zaoferowała specjalne świąteczne menu dla osób, które w tym roku nie zdążyły przygotować ulubionych dań.

Zobacz wideo Lewandowski: To będzie najdroższa walka, jaką zorganizuję

Znamy ceny dań świątecznych w restauracji Roberta Lewandowskiego. Tyle zapłacisz za pięć sztuk pierogów

Na wigilijnym stole zgodnie z polskim zwyczajem nie może zabraknąć pierogów. Problem w tym, że ich domowe przygotowanie jest dosyć czasochłonne i coraz mniej osób znajduje czas na ich produkcję. Alternatywą wydaje się zakup pierogów w sklepach lub w świątecznym cateringu. Robert Lewandowski postarał się, żeby w jego warszawskim lokalu ich nie zabrakło. Jednak klienci muszą zapłacić fortunę za tę potrawę. 

Za 5 sztuk pierogów ruskich trzeba zapłacić u kapitana reprezentacji Polski 24 złote. Zaś cena tej samej porcji pierogów z kapustą i grzybami jest o złotówkę wyższa. Poza pierogami w menu znajdziemy również sałatkę jarzynową, rybę po grecku czy czerwony barszcz. Za 200 g sałatki jarzynowej trzeba zapłacić 9 złotych. 150 g ryby po grecku wyceniono na 15 złotych. Z kolei 250 ml czerwonego barszczu kosztuje 10 złotych.

W tym roku Robert i Anna Lewandowscy spędzają Święta Bożego Narodzenia razem z bliskimi w Polsce.  "Wspaniały grudzień. Zaczynam czuć święta i nie mogę doczekać się powrotu do Polski" - poinformowała żona napastnika FC Barcelony w mediach społecznościowych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.