Najsłynniejsza dziennikarka pokazała wyjątkowe zdjęcie. Chwyta za serce

W ostatnim czasie dużo dzieje się w życiu jednej z najpiękniejszych prezenterek sportowych na świecie - Diletty Leotty. Kilkanaście miesięcy temu jej serce skradł Loris Karius, a w sierpniu tego roku na świat przyszła ich pierwsza pociecha - córeczka Arii. We wtorek włoska dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zachwyciło fanów. "Ale jesteś cudowna" - pisali użytkownicy.

Diletta Leotta to słynna prezenterka telewizyjna. Włoszka pracuje dla sportowej platformy streamingowej DAZN. Zajmuje się tam głównie ligą włoską. W ostatnim czasie sporo pozytywnych zmian zaszło w jej życiu prywatnym. W zeszłym roku 32-latka związała się z bramkarzem Newcastle United Lorisem Kariusem, a kilkanaście miesięcy później para doczekała się pierwszego dziecka, o czym Leotta poinformowała na Instagramie.

Zobacz wideo Michał Probierz wykorzystał pomidora. Ależ pewność siebie!

- Dziś odrodziłam się dzięki tobie. Witaj na świecie Aria. Jesteś najlepszym prezentem, o jaki mogliśmy prosić - pisała na Instagramie.

 

Diletta Leotta pokazała zdjęcie z partnerem i dzieckiem. Chwyta za serce

W kolejnych tygodniach Włoszka chętnie dzieliła się w sieci fotografiami z córeczką. Jej przerwa od pracy nie trwała jednak długo, bowiem miesiąc po porodzie wróciła do obowiązków zawodowych. We wtorek 7 grudnia 32-latka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć ze swoim ukochanym oraz swoją pociechą, dodając krótki opis: "wszystko". Para pozowała na wygodnej kanapie, a w tle można dostrzec udekorowaną choinkę. 

 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Obserwujący byli zachwyceni wpisem dziennikarki. "Ale jesteś cudowna", "Pięknie", "Piękna rodzina", "To zdjęcie jest definicją czystej miłości, jesteś cudowna", "Jesteś najsłodszą mamą" - pisali internauci.

Loris Karius broni dostępu do bramki Newcastle United od września 2022 roku. W kadrze Newcastle oprócz Niemca obecnie znajduje się dwóch bramkarzy: Nick Pope i Martin Dubravka. Od transferu do angielskiej drużyny Karius zaliczył zaledwie jeden występ. W bieżących rozgrywkach 30-letni Niemiec musi cierpliwie czekać na swoją szansę. Aktualnie Newcastle United zajmuje szóste miejsce z dorobkiem 26 punktów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA