Cristiano Ronaldo szuka pracowników. Ujawnili, ile płaci

Cristiano Ronaldo to człowiek - orkiestra. 204-krotny reprezentant Portugalii nie skupia się wyłącznie na piłce nożnej, ale też próbuje swoich sił w rozmaitym biznesie. Ponad dwa lata temu napastnik Al-Nassr we współpracy z Pestana Hotel Group otworzył hotel w Madrycie. Teraz 38-latek szuka pracowników - informuje portsport.ba. Portal ujawnił warunki zatrudnienia nowych pracowników przez Portugalczyka.

Cristiano Ronaldo od pierwszego stycznia jest zawodnikiem Al-Nassr. Do klubu z Arabii Saudyjskiej dołączył na zasadzie wolnego transferu (po rozstaniu z Manchesterem United), podpisując umowę na 2,5 roku. Według medialnych doniesień Portugalczyk zarabia 200 milionów dolarów rocznie. Jeśli wypełni swój kontrakt, to w sumie na jego konto wpłynie aż pół miliarda dolarów. Ronaldo zarabia nie tylko na piłce nożnej. Źródłem przychodu 38-latka są także kwoty płynące ze współprac marketingowych oraz własnych biznesów.

Zobacz wideo Kamil Grosicki ujawnia, co działo się po meczu Polska - Czechy. "Ja zacząłem..."

Ponad dwa lata temu Cristiano Ronaldo otworzył hotel Pestana CR7 w Madrycie. Na otwarciu obiektu pojawiła się partnerka piłkarza, Georgina Rodriguez. Portugalczyk nie brał udziału w tej inauguracji ze względu na zgrupowanie reprezentacji Portugalii przed mistrzostwami Europy 2020. - Gratulacje Cristiano z powodu otwarcia tego wymarzonego hotelu w samym sercu Madrytu - napisała Georgina Rodriguez na Instagramie.

 

Praca u Cristiano Ronaldo. Cztery stanowiska 

Portal sportsport.ba informuje, że Ronaldo poszukuje pracowników do tego hotelu. Wakaty są na stanowiska: technika utrzymania ruchu, kucharza, recepcjonisty i menadżera. W tekście czytamy, że Portugalczyk oferuje sowitą pensję, która waha się w granicy 25 tysięcy euro (ok. 109 348 złotych) - 33 tysięcy euro (ok. 144 339 złotych) rocznie - w zależności od stanowiska.

38-latek proponuje długoterminową umowę, 50 dni urlopu wypoczynkowego w roku miesięczne świadczenie w wysokości 100 euro oraz dostęp do bezpłatnych świadczeń opieki zdrowotnej. Ponadto pracownicy mogą korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez hotel. Wszystko jest dla nich całkowicie darmowe i nieograniczone. Praca obejmuje pięć dni w tygodniu po osiem godzin dziennie. Wśród wymagań są: wysoki poziom znajomości języka angielskiego oraz doświadczenie na stanowisku.

Sportsport.ba ujawniło, że technik utrzymania ruchu i kucharz zarobią 25 tysięcy euro (ok. 109 348 złotych),  recepcjonista 28 tysięcy euro (ok. 122 469 złotych) i menadżer 33 tysięcy euro (ok. 144 339 złotych).

Od początku tego sezonu Ronaldo łącznie wystąpił w 18 meczach, w których strzelił 18 goli i dołożył dziewięć ostatnich podań.

Zagraniczne media podają, że Ronaldo w najbliższym czasie planuje otworzyć kolejny hotel, ale tym razem w Rijadzie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA