Wydał fortunę, by wyrzucić byłą dziewczynę z reality show. Teraz został bez klubu

Jese Rodriguez miał być gwiazdą Realu Madryt i podbić La Ligę. Kontuzja jednak zahamowała jego rozwój. W ostatnich latach częściej niż o jego sportowych wyczynach media rozpisywały się o skandalach. Dzisiaj piłkarz przebywa na bezrobociu i szuka nowego klubu.

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Jese Rodriguez może zrobić sporą karierę w Realu Madryt i podbić tamtejszą ligę, ale kiedy wszystko układało się po jego myśli, piłkarz doznał poważnej kontuzji. Zawodnik doznał poważnej kontuzji kolana w meczu Realu z Schalke w ramach Ligi Mistrzów. - Gdyby nie ta kontuzja, to teraz byłbym podstawowym piłkarzem Realu. Jestem tego pewien - mówił swego czasu w jednym z wywiadów. W kolejnych latach próbował odbudować swoją formę, ale jego wysiłek nie przekładał się na oczekiwany efekt i w mediach więcej mówiło się o jego życiu prywatnym.

Zobacz wideo Ogromna radość kibiców z Argentyny! Te łzy wzruszenia mówią wszystko

Jese wydał fortunę, by wyeliminować byłą dziewczynę z programu telewizyjnego

Jese kilkukrotnie skradł nagłówki zagranicznej prasy przez skandale z jego udziałem. Już w 2018 roku jego ukochana, Aurah Ruiz oskarżyła go o zaniedbywanie obowiązków rodzicielskich. Wówczas syn piłkarza urodził się jako wcześniak i walczył o życie w szpitalu. Zawodnik miał lecieć do chorego dziecka w odwiedziny, ale nie doleciał. 30-latek został przyłapany w klubie nocnym a partnerka oskarżyła go o zaniedbywanie. 

Tego samego roku relacje Jese z partnerką pogorszyły się i para się rozstała. Po rozpadzie związku kobieta postanowiła wziąć udział w hiszpańskim programie "Gran Hermano VIP 6", opartym na licencji "Big Brothera". 30-latkowi nie przypadło to do gustu. Modelka mogła nawet dojść do finału tej edycji, ale jak donosi portal, Jese stanął na drodze jej awansu i wydał 5000 euro na sms-y, które pozwoliły wyeliminować ją z programu.

Dwa lata później znowu był bohaterem skandalu obyczajowego. Został przyłapany na zdradzie, jednak mimo to jego relacja z fotomodelką przetrwała trudne chwile. Z kolei w 2021 roku znowu zrobiło się o nim głośno i to ponownie za sprawą pozaboiskowych wybryków. Jese miał udać się wraz z Aurah Ruiz na koncert w Gran Canaria Arena. W międzyczasie między ukochanymi doszło do sprzeczki, po której kobieta próbowała go przejechać samochodem...

Wydaje się, że obecnie para doszła do porozumienia i zakopała topór wojenny. Para stanęła nawet na ślubnym kobiercu w 2022 roku.

 

Jese jest wychowankiem Realu Madryt. Po raz pierwszy w pierwszym zespole "Królewskich" wystąpił w 2013 roku, a łącznie rozegrał w ekipie ze stolicy Hiszpanii 94 spotkania. W 2016 roku trafił do Paris Saint-Germain. W następnych latach grał w UD Las Palmas, Stoke City, Realu Betis, Sportingu Lizbona Ankaragucu i Sampdorii. Od lipca 2023 roku jest bez klubu i poszukuje nowego pracodawcy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.