Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa szuka napastnika. 31-latek obiektem zainteresowania

Były napastnik Dinanama Zagrzeb dołączy do Legii Warszawa? Jak informuje Hans Bianchi, szwajcarski dziennikarz Legia jest zainteresowana pozyskaniem Mario Gavranovicia. 31-latek miałby dołączyć do klubu na zasadzie wolnego transferu.

Szwajcarski dziennikarz, Hans Bianchi poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że Legia Warszawa zainteresowana jest 31-letnim napastnikiem, któremu po minionym sezonie skończył się kontrakt i jest wolnym zawodnikiem. 

FC St. Gallen i Legia Warszawa walczą o Mario Gavranovicia, któremu wygasł kontrakt z Dinamem Zagrzeb

- czytamy we wpisie szwajcarskiego dziennikarza.

 Legia Warszawa próbuje uzupełnić lukę w ofensywie, 31-letni napastnik na celowniku

Zgodnie z informacjami opublikowanym przez Hansa Bianchiego, byłym napastnikiem Dinama Zagrzeb zainteresowane jest również St. Gallen, drugoligowy klub ze Szwajcarii.

Legia Warszawa z kolei oczekuje na powrót do pełni zdrowia trzech napastników, którzy doznali kontuzji w minionym sezonie PKO Ekstraklasy. Vamara Sanogo zmaga się z urazem Achillesa, Jose Kante stawu skokowego, a Tomas Pekhart z połamanymi żebrami. Dlatego władze klubu poszukują napastnika.

Mario Gavranović rozegrał w lidze chorwackiej 19 meczów, strzelając cztery gole oraz notując jedną asystę. Napastnik w swojej karierze grał dla takich klubów, jak Schalke 04 czy FC Zurich. Trzykrotnie zdobył mistrzostwo Chorwacji, dwukrotnie Puchar Szwajcarii oraz raz Puchar Niemiec.