Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Copa America. YouTube pokaże na żywo wszystkie mecze turnieju

Wszystkie mecze rozpoczynającego się 1 lipca turnieju Copa America będą transmitowane na żywo przez popularny serwis YouTube. Przed kilkoma dniami YouTube udostępnił specjalny kanał, na którym kibice z ponad 50 krajów świata będą mogli śledzić największe gwiazdy amerykańskiego futbolu. W Polsce transmisje z turnieju przeprowadzi TVP Sport i serwis internetowy sport.tvp.pl.

Dyskutuj z ludźmi, nie z nickami. Nie bądź anonimowy na Facebook.com/Sportpl >

Na kanale youtube.com/copaamerica kibice z ponad 50 krajów będą mogli obejrzeć wszystkie 26 meczów Copa America. - Fani będą mieli dostęp do wszystkich 26 meczów z fazy grupowej, ćwierćfinałów, półfinałów i wielkiego finału. Wszystko streamowane na żywo i z komentarzem na wyłączność naszego serwisu - taki komunikat można znaleźć na oficjalnym blogu YouTube'a.

Transmitowane na żywo mecze będą także dostępne po ich zakończeniu, a także po finiszu całego turnieju.

To kolejny projekt serwisu YouTube związany z transmisją sportu. W tym i poprzednim roku portal pokazywał na żywo mecze indyjskiej ligi krykieta i zanotował spory wzrost oglądalności.

Youtube.com/copaamerica nie będzie dostępny dla kibiców z Polski. Pełnię praw do transmisji meczów z turnieju ma TVP. Spotkania Copa America będzie mogli oglądać na kanale TVP Sport i w serwisie internetowym sport.tvp.pl

Sportowe rekordy oglądalności. Nie tylko piłka przyciąga

Więcej o: