Były trener Togo przeprasza za fałszywą reprezentację

Były trener reprezentacji Togo Tchanile Bana przeprosił, że zabrał na towarzyski mecz do Bahrajnu ?fałszywą reprezentację? swojego kraju.

Na początku września na Stadionie Narodowym w Riffie reprezentacja Bahrajnu pokonała w meczu towarzyskim 3:0 reprezentację Togo. Tymczasem prezydent federacji piłkarskiej Togo zapewnia, że żadnej reprezentacji do Togo nie wysłał, a w meczu wystąpił zespół "całkowicie fałszywy". Za ten wybryk trener Bana został zawieszony na trzy lata.

- Chciałbym przeprosić prezydenta federacji, cały naród togijski oraz prezydenta federacji Bahrajnu. Jestem świadomy błędów, które popełniłem, zostałem zawieszony na trzy lata i muszę to zaakceptować - powiedział Bana.

Były trener reprezentacji dodał, że do zabrania na mecz do Bahrajnu "fałszywej reprezentacji" skłoniła frustracja młodych zawodników, którzy nie byli w stanie przebić się do narodowej drużyny. - Chciałem pomóc tym młodym chłopakom, bo główny problem polega na tym, że jest zbyt mało rozgrywek międzynarodowych - mówił Bana.

Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

Więcej o: