Premier League. Roman Abramowicz znów wyda majątek?

Mimo porażki w dwumeczu z Interem i pożegnania się z Ligą Mistrzów, Carlo Ancelotti nie stracił zaufania Romana Abramowicza. Jak donosi "The Sun", włoski szkoleniowiec może liczyć nawet na sto milionów funtów na wzmocnienie zespołu po obecnym sezonie.

Jak donosi gazeta, właściciel Chelsea spotkał się w środę z Ancelottim, by omówić plany transferowe. Było to już drugie spotkanie w cztery oczy pomiędzy włoskim szkoleniowcem i rosyjskim sponsorem Chelsea w ciągu 24 godzin od porażki 0:1 z Interem w 1/8 Ligi Mistrzów.

Lista graczy, których Ancelotti chciałby widzieć w Chelsea jest imponująca. Znajdują się na niej między innymi gwiazda Liverpoolu Fernando Torres, Sergio Aguero, Maicon i Bastian Schweinsteiger. Klub potrzebuje też nowego bramkarza.

- Carlo ma pełne poparcie ze strony Romana, co oznacza pieniądze na transfery, jakich nie miał nikt od czasu Mourinho - twierdzi anonimowa osoba wysoko postawiona w londyńskim zespole. - Roman wierzy, ze Carlo jest właściwą osobą, i da mu wszystko czego potrzebuje - dodaje informator "The Sun".

Chelsea odpadła z Ligi Mistrzów. 'W tym składzie lepiej już grać nie będzie' Ze sceny schodzi David Beckham >

Więcej o: