Jacek Krzynówek na pewno nie zagra na Euro 2012

- W reprezentacji budowanej na Euro 2012 zabraknie etatowego dotąd zawodnika biało-czerwonych. Jacek Krzynówek rozwiał wątpliwości i zapowiedział, że polscy kibice podczas mistrzostw Europy ujrzą go co najwyżej na trybunach - donosi portal tvn24.pl, który cytuje ?Przegląd Sportowy?.

- Ta impreza odbędzie się bez Jacka Krzynówka. Nawet gdybym bardzo chciał, to zdrowie nie pozwoli. Kolana swoje dostały. Nie są może w jakimś beznadziejnym stanie, ale EURO 2012 i Jacek Krzynówek to dwa rożne tematy - powiedział piłkarz w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

- Po dwóch meczach okazało się, że Polska reprezentacja to jedna wielka hańba, a trener Leo Beenhakker to żaden trener. Ja już te tematy przerabiałem po mundialu w Korei, i po mundialu w Niemczech, i po zeszłorocznym Euro. Najpierw jest fajnie, a później człowiek wtrącany jest do szamba - dodał reprezentacyjny pomocnik.

Krzynówka zabraknie najprawdopodobniej już w kadrze Stefana Majewskiego, który został trenerem kadry na dwa ostatnie mecze eliminacji do mundialu w RPA.

Majewski: zmieniłem kadrę, bo chcę dwóch zwycięstw i awansu do baraży Duże zmiany - czytaj o kadrze Majewskiego >