Polska najsłabsza na Euro. Druga runda za nami [Sport.pl LIVE]

Za nami druga kolejka fazy grupowej Euro 2024. Chociaż turniej trwa raptem kilka dni, to po dwóch porażkach odpadła już z niego reprezentacja Polski. W programie Sport.pl Live podsumujemy to, co wydarzyło się na niemieckich boiskach. Gośćmi w studiu Konrada Fersztera będą Piotr Żelazny oraz Julian Kowalski.

:2 z Holandią i 1:3 z Austrią - to wyniki reprezentacji Polski na Euro 2024. Mimo że niemiecki turniej trwa raptem kilka dni, to drużyna Michała Probierza - jako pierwsza - już z niego odpadła. Mecz z Francją będzie tradycyjnym już dla nas spotkaniem o wszystko.

Zobacz wideo

Za nami już druga kolejka fazy grupowej, która zakończyła się sobotnim meczem Belgii z Rumunią. W specjalnym programie Sport.pl Live podsumujemy wszystko to, co wydarzyło się na niemieckich boiskach. W programie wrócimy też do tego, co na Euro 2024 pokazała reprezentacja Polski.

Gośćmi w studiu Konrada Fersztera będą Piotr Żelazny z magazynu "Kopalnia. Sztuka Futbolu" i Viaplay oraz komentator Eleven Sports Julian Kowalski. Start programu o 23:00.

Czy reprezentacja Polski nie przegra z Francją?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.