Były selekcjoner reprezentacji Polski wróci do pracy?! Jasna deklaracja

Czesław Michniewicz od dziewięciu miesięcy jest bezrobotny po tym, jak rozstał się z saudyjskim Abha Club. Wcześniej prowadził reprezentację Polski, z którą rozstał się w ponurej atmosferze związanej z aferą premiową. Czy w najbliższym czasie zamierza on wrócić do pracy z kadrą narodową? 54-latek uchylił rąbka tajemnicy w programie na Kanale Zero.

Czesław Michniewicz półtora roku temu przestał być selekcjonerem reprezentacji Polski po mundialu w Katarze. Wpływ na to miały nie tylko aspekty sportowe, ale też afera premiowa i cała atmosfera wokół kadry narodowej. Później 54-latek pracował w Arabii Saudyjskiej. Tam nie odniósł jednak wielkich sukcesów i rozstał się z Abha Club po zaledwie kilku miesiącach pracy.

Zobacz wideo Wielka chwila Polaków! Tak zaskoczyli Holendrów

Czesław Michniewicz wróci do pracy!? Jasna deklaracja

Były selekcjoner kadry od października 2023 roku znów jest bezrobotny. Czy w najbliższym czasie zamierza wrócić do pracy? Sam zainteresowany odniósł się do tej kwestii na Kanale Zero po tym jak jeden z widzów zadzwonił do studia i zadał mu pytanie o przyszłość. - Nie mam obecnie planów, żeby wrócić do pracy w naszej lidze - przyznał. 

- Będę starał się szukać pracy w zagranicznych ligach. Zobaczymy, jaki będzie tego efekt - dodał 54-letni szkoleniowiec. W rozmowie z RMF FM podkreślił za to, że w najbliższym czasie zamierza skupić się na projekcie realizowanym z Kanale Zero, gdzie pełni rolę eksperta. 

Przypomnijmy, że oprócz pracy z kadrą seniorską Michniewicz ma w CV także młodzieżową reprezentację Polki oraz pracę w Legii Warszawa, Zagłębiu Lubin, Lechu Poznań czy Pogoni Szczecin. Największe sukcesy klubowe odniósł ze stołecznym klubem.

Po krótkiej przygodzie w saudyjskim Abha Club Czesław Michniewicz od października zeszłego roku pozostaje bez pracy. Z pewnością wielu kibiców pamięta jego kadencję na posadzie selekcjonera reprezentacji Polski oraz szereg późniejszych wydarzeń związanych z "aferą premiową". Czy Michniewiczowie będzie łatwo znaleźć pracę? Odpowiedź na to pytanie poznamy pewnie w najbliższych miesiącach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.