Gigantyczna burza wokół Neymara. Nie mógł się powstrzymać nawet na urodzinach córki. "Jest skończony" [WIDEO]

Neymar we wrześniu naderwał więzadła krzyżowe w kolanie i nadal nie wrócił do gry. Brazylijczyk jest za to aktywny w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas staje się "bohaterem" kolejnych mini skandali. Jeden z nich rozpętał się po ostatnim wideo z udziałem jego partnerki i córki. Chodzi o uzależnienie Brazylijczyka.

Neymar po transferze do saudyjskiego Al-Hilal zagrał zaledwie pięć meczów. Najpierw miał problemy mięśniowe, a następnie zerwał więzadła krzyżowe w kolanie, co wykluczyło go z gry. Brazylijczyk nadal nie wrócił na boisko, ale fani wciąż śledzą jego pozaboiskowe życie. Tym razem ich uwagę przykuł materiał wideo, na którym widać 32-latka pochłoniętego uzależnieniem.

Zobacz wideo Feio mówi o konfliktach z sędziami. "To są konkrety"

Neymar jest "całkowicie skończony". Uzależnienie nawet w takim momencie

Po meczu PSG - Barcelona w 1/4 finału Ligi Mistrzów Neymar zamieścił w sieci wymowny wpis, w którym pochwalił reprezentacyjnego kolegę Raphinhę za ustrzelenie dubletu. Fani paryskiego zespołu od razu nazywali go "klaunem" i odbierali mu status legendy klubu, a Katalończycy nazywali go "prawdziwym cule" i byli zachwyceni

Nie minęło wiele, by kolejne ruchy Brazylijczyka w mediach społecznościowych wywołały poruszenie. Tym razem chodzi o materiał wideo, na którym widać Neymara w towarzystwie partnerki i córki. Rodzina świętuje pół roku od urodzenia dziecka, a w tym czasie 32-latek oddaje się swojej pasji i uzależnieniu.

Chodzi o grę w pokera. W trakcie śpiewania dziecku "sto lat" Neymar jedną ręką trzyma córkę, a drugą obstawia kolejne rozdanie w wirtualnym kasynie. "Ten gość Neymar jest całkowicie skończony. Obstawia w środku urodzin swojej córki" - pisze jeden z internautów, który udostępnił materiał wideo w serwisie X (dawniej Twitter).

Niepokojący film pokazuje, że hazard to niezwykle ważna rzecz w życiu Neymara, jeśli odciąga go od tak ważnego w życiu momentu. Brazylijczyk nigdy nie ukrywał, że jest pasjonatem pokera i nawet podczas transmisji na żywo był w stanie przegrać milion euro i nieszczególnie się tym przejąć. Wideo z urodzin córki stawia jednak pytanie, czy pasja nie przerodziła się w niekontrolowane uzależnienie. 

Niedawno Neymar znajdował się w centrum innych skandali. Kiedy jego partnerka była w ciąży, to 32-latek przyznał się do zdrady z inną kobietą. Niedługo później media informowały, że chce wpłacić kaucję za oskarżonego o gwałt Daniego Alvesa. Finalnie jednak ta druga sprawa okazała się nieprawdą, a pieniądze wpłacił ktoś inny. 

Czy Neymar wróci jeszcze grać w europejskich klubach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.