Georgina się wygadała. Oto kiedy Ronaldo zakończy karierę

Cristiano Ronaldo w lutym skończył 39 lat. Mimo zaawansowanego wieku nadal utrzymuje wysoką formę. Po przenosinach do Al-Nassr zdobył łącznie 42 bramki w 48 meczach we wszystkich rozgrywkach. Powoli jednak będzie musiał przygotowywać się na piłkarską emeryturę. Kiedy na nią przejdzie? Rąbka tajemnicy w tej sprawie uchyliła jego partnerka - Georgina Rodriguez.

Cristiano Ronaldo gra tak, jakby czas się dla niego zatrzymał. Reprezentant Portugalii w trwającej ligowej kampanii w barwach Al-Nassr zgromadził już 28 bramek i 11 asyst w 29 meczach. A wszystko to w wieku 39 lat. Na razie po doświadczony napastniku nie widać oznak starzenia się, głównie za sprawą profesjonalnego podejścia. Kilka lat temu ujawniono, że Ronaldo korzysta z metody R90, z której korzystają m.in. piłkarze Manchesteru City czy Realu Madryt. Metoda ta polega na pięciu lub sześciu 90-minutowych drzemkach w ciągu dnia. Mimo to, Ronaldo pewnego dnia będzie musiał powiedzieć: "pas" i zakończyć sportową karierę. Nieoczekiwanie jego partnerka, Georgina Rodriguez, uchyliła rąbka tajemnicy w tej sprawie. 

Zobacz wideo Dograliśmy w studiu walkę o pas KSW. Uścisk ręki prezesa

Kilka dni temu w Paryżu rozpoczął się tydzień mody, na którym nie mogło zabraknąć największej fanki luksusowych dodatków i drogich ubrań - Georginy Rodriguez. Partnerka Ronaldo nie tylko przyglądała się z bliska profesjonalnym modelkom, ale również aktywnie uczestniczyła w jednym z pokazów mody. 

Influencerka pokazała się w bardzo ciekawej stylizacji. Założyła na siebie długą, czerwoną suknię stworzoną na bazie piłkarskiego trykotu. Uwagę przykuwał napis znajdujący się na przodzie kreacji: "Ronaldo 7" oraz dedykacja, którą Portugalczyk umieścił na tylnej części. "Dla miłości mojego życia" - czytamy.

Partnerka Cristiano Ronaldo przekazała sensacyjne informacje. Chodzi o koniec kariery Portugalczyka

Po zakończonym pokazie mody Rodriguez została przyłapana na rozmowie o końcu kariery swojego ukochanego. Fragment konwersacji został opublikowany w niedzielę 3 marca na portalu X. "Jeszcze jeden rok został Cristiano. Może dwa, nie wiem" - powiedziała.

Cristiano Ronaldo jest zawodnikiem Al-Nassr od stycznia 2023 roku. Jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2025. Niewykluczone, że po wypełnieniu tego kontraktu Ronaldo przejdzie na emeryturę piłkarską. Obecnie jego klub zajmuje drugie miejsce z 53 punktami i traci dziewięć "oczek" do prowadzącego Al-Nassr.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.