Piłkarz "wsadził się na minę". Pokazał publicznie, jak łamie prawo

Alcorcon jest w kiepskiej formie w bieżącym sezonie i na domiar złego problemy sprawiają również piłkarze. Napastnik drużyny Dyego Sousa opublikował niedawno zdjęcie, na którym widać, jak znacząco przekracza prędkość. Kibice domagają się wyciągnięcia konsekwencji. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy piłkarz Alcorcon łamie przepisy drogowe.

W bieżącym sezonie La Ligi 2 Alcorcon radzi sobie bardzo słabo. W minionych siedmiu meczach odniósł tylko dwa zwycięstwa i jest skazany na walkę o utrzymanie. Po 28 kolejkach zajmuje 20. miejsce w tabeli i do bezpiecznej strefy traci dwa punkty.

Zobacz wideo Brzęczek nie krył wzruszenia. "Było wiele trudnych momentów, Kuba to udźwignął"

Piłkarz Alcorcon wpadł w tarapaty. Pokazał w sieci, jak przekracza prędkość

Na tym problemy klubu jednak się nie kończą. Niedawno piłkarz tej drużyny Dyego Sousa opublikował na Instagramie zdjęcia, na których widać, jak znacząco przekracza prędkość. Zawodnik jechał aż 188 kilometrów na godzinę. Miało to miejsce na autostradzie A-7 w Portugalii, gdzie dopuszczalna maksymalna prędkość wynosi 120 kilometrów na godzinę. 

Zdjęcie Sousy szybko zostało rozpowszechnione. Jak donosi "Marca", fani drużyny zwrócili się do klubu z prośbą o podjęcie działań przeciwko piłkarzowi. Obecnie nie wiadomo, czy klub wyciągnie wobec niego jakiekolwiek konsekwencje. 

To nie pierwszy raz, gdy piłkarz Alcorcon przekracza dozwoloną prędkość. Nieco ponad dwa lata temu Raul Asencio pędził z prędkością 160 kilometrów na godzinę. Co więcej, prowadził samochód w trakcie spotkania Alcorcon, na które nie został powołany, co oznacza, że nie śledził poczynań drużyny. Dwa dni po tym incydencie klub rozwiązał z nim kontrakt. 

Dyego Sousa w przeszłości występował między innymi w Bradze, Benfice Lizbona i Almerii. Do Alcorcon przeniósł się latem zeszłego roku. Do tej pory napastnik rozegrał w tym klubie 17 meczów, w których strzelił pięć goli. Kolejną szansę na grę będzie miał w najbliższy poniedziałek. Tego dnia o godzinie 20:30 jego drużyna zmierzy się na wyjeździe z Elche. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.