Najsłynniejsza dziennikarka sportowa ogłosiła. Wielu będzie zrozpaczonych

Diletta Leotta przez wielu kibiców piłkarskich uważana jest za najseksowniejszą dziennikarkę świata. Jako prezenterka włoskiego DAZN zyskała sobie całą rzeszę fanów. Część z nich może być teraz nieco rozczarowana. 32-latka ujawniła na Instagramie tajemnicę, którą skrywała już od pewnego czasu. - Muszę wam coś powiedzieć... Powiedziałam "tak"! - rozpoczęła.

Diletta Leotta to jedna z najpopularniejszych dziennikarek sportowych we Włoszech. Od 2018 r. pracuje w telewizji DAZN przy okazji transmisji rozgrywek Serie A. Wcześniej była prezenterką Sky Sports i radia "105". Dzięki swojej urodzie zyskała rozgłos niemalże na całym świecie. W środę postanowiła przekazać swoim fanom szczególną wiadomość.

Zobacz wideo Michał Niewiński po zdobyciu dwóch medali ME 2024 w short tracku wyznaje: Popełniłem błąd

Leotta i Karius długo z tym czekali. Najpiękniejsza dziennikarka wyjawiła tajemnicę. "Powiedziałam tak"

Dziennikarka od września 2022 r. spotyka się z bramkarzem Lorisem Kariusem - tym samym, który zasłynął z koszmarnych błędów w finale Ligi Mistrzów w sezonie 2017/18. Wówczas jego Liverpool przegrał z Realem Madryt 1:3, a kariera Niemca kompletnie się rozsypała. Bramkarz nie radził sobie w kolejnych klubach, aż w końcu w 2022 r. trafił do Newcastle United i od tego czasu zanotował tam tylko jeden oficjalny występ.

Pomimo sporej odległości, jaka dzieli Włochy i Anglię, para tworzy szczęśliwy związek, a w sierpniu minionego roku doczekała się narodzin córeczki Arii. W środę Leotta ogłosiła na Instagramie inną wielką nowinę. - Muszę wam coś powiedzieć... Powiedziałam "tak"! Czekałam kilka miesięcy, żeby wam to powiedzieć, ponieważ Loris i ja chcieliśmy jak najpełniej doświadczyć emocji związanych z narodzinami Arii, ale teraz jesteśmy gotowi, aby jako rodzina poświęcić się temu nowemu, wielkiemu celowi! Znacie powiedzenie "Kiedy jesteś szczęśliwy, zwróć na to uwagę". W chwilach uchwyconych na tych zdjęciach byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie, z Lorisem i z czekającą na przyjście na świat Arią - napisała.

 

Okazuje się, że Karius oświadczył jej się jeszcze przed narodzinami córki. Na fotografii, na której Leotta prezentuje pierścionek zaręczynowy widać, że była już wtedy w zaawansowanej ciąży. Mimo to dziennikarka długo nie ujawniała tego faktu. Na kolejnych zdjęciach widać także niemieckiego golkipera, który specjalnie dla narzeczonej ułożył na łóżku serce z płatków róż. Dziennikarka nie zdradziła jednak, kiedy zamierza wziąć ślub.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.