Co tak rozbawiło Cristiano Ronaldo w hicie ligi saudyjskiej? Mistrzowska reakcja [WIDEO]

W hitowym spotkaniu saudyjskiej ligi Al-Hilal pokonało 3:0 Al-Nassr z Cristiano Ronaldo w składzie. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Fani tej pierwszej drużyny w przerwie meczu postanowili sprowokować Portugalczyka i zaczęli skandować nazwisko... Leo Messiego. Ronaldo nie dał się jednak wyprowadzić z równowagi i w wymowny sposób zareagował na zaczepki kibiców.

W piątek odbyło się hitowe spotkanie w Arabii Saudyjskiej. Tego dnia o godzinie 19:00 Al-Hilal podejmowało na własnym stadionie Al-Nassr z Cristiano Ronaldo w składzie. W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane i oba zespoły zeszły do szatni przy bezbramkowym remisie.

Fani Al-Hilal skandowali nazwisko Messiego. Wymowna reakcja Cristiano Ronaldo

Tuż po zakończeniu pierwszej połowy doszło do zabawnej sytuacji. Fani Al-Hilal chcieli wyprowadzić z równowagi Cristiano Ronaldo i zaczęli skandować nazwisko Leo Messiego. Reakcja Portugalczyka mówi sama za siebie. Nie dał się sprowokować i z uśmiechem na twarzy jedynie przesłał im pocałunki.

W drugiej połowie Al-Hilal spisało się zdecydowanie lepiej i w 64. minucie objęło prowadzenie po golu Sergieja Milinkovicia-Savicia. Pod koniec meczu dołożyło kolejne dwa trafienia. Tym razem bramkarza dwukrotnie pokonał Aleksandar Mitrović i Al-Hilal ostatecznie wygrało 3:0. Cristiano Ronaldo był jednym z lepszych zawodników w ekipie Al-Nassr. Zdobył nawet bramkę, ale sędzia dopatrzył się spalonego i jej nie uznał. Następnie mógł zaliczyć także asystę, ale Portugalczyk ponownie znajdował się na pozycji spalonej.

Dzięki temu zwycięstwu Al-Hilal odskoczyło w tabeli od Al-Nassr. Po 15. kolejkach jest liderem z dorobkiem 41 punktów. Jako jedyna drużyna w lidze nie przegrała jeszcze meczu. Ekipa Cristiano Ronaldo zajmuje drugie miejsce i do tej pory uzbierała 34 punkty.

W bieżącym sezonie Cristiano Ronaldo rozegrał 20 meczów i strzelił 18 goli. W saudyjskiej lidze ma na koncie 15 trafień i jest liderem klasyfikacji strzelców. Tuż za nim znajduje się Aleksandar Mitrović z 13 bramkami.