Messi zobaczył, kto ma być z nim w programie. Od razu odmówił

Argentyńczyk Leo Messi na boiskach piłkarskich zachwyca. Poza murawą jeden z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej ma czasem dziwne zachowania. W ostatnich dniach Argentyńczyk dostał propozycję występu w roli eksperta w programie CBS Sports poświęconemu Lidze Mistrzów. Odmówił, a powód jest szokujący.

Jamie Carragher, były piłkarz Liverpoolu, zwycięzca Ligi Mistrzów z 2005 roku, po zakończeniu kariery piłkarskiej jest ekspertem w brytyjskiej stacji "Sky Sports". Anglik w styczniu ubiegłego roku w jednym z programów zdradził, że pewnego razu otrzymał nietypową wiadomość od samego Leo Messiego, w której Argentyńczyk nazwał go osłem. Był to efekt tego, że Carragher w jednym z programów powiedział, że Messi w PSG to przykład nietrafionego transferu

Zobacz wideo Michał Probierz wykorzystał pomidora. Ależ pewność siebie!

Leo Messi dostał zaproszenie do programu. Szokujący powód odmowy

Wychodzi na to, że Messi wciąż nie zapomniał tego, co powiedział o nim Carragher, rekordzista Premier League w liczbie samobójczych goli (aż jedenaście razy trafiał do własnej siatki). Znakomity argentyński napastnik, aktualny mistrz świata, dostał propozycję występu w roli eksperta w programie CBS Sports, poświęconemu Lidze Mistrzów. Odbył się on po środowych spotkaniach Champions League.

- Wiecie, że wystosowaliśmy oficjalne zaproszenie do Interu Miami i poprosiliśmy Messiego, aby przyszedł do programu. Czy wiecie, jaka była oficjalna odpowiedź? - pytała zaproszonych gości w studiu programu dziennikarka Kate Abdo.

Po chwili milczenia kontynuowała. - Najwyraźniej Messi nie będzie brał udziału w żadnym programie telewizyjnym, w którym bierze udział Jamie Carragher - dodała Kate Abdo.

Zaproszeni goście dyskutowali na temat rywalizacji Messiego z Cristiano Ronaldo o miano najlepszego piłkarza świata. - Carragher mówił, że chociaż Cristiano Ronaldo jest najlepszym strzelcem wszech czasów, ale to Messi jest najlepszym piłkarzem wszechczasów - czytamy w "Daily Mail".

Jak Carragher skomentował odmowę Messiego do występu w programie? Były piłkarz Liverpoolu spytał publiczność, czy woli jego w programie, czy ikonę piłki nożnej.

Messi w tym sezonie zagrał w tym sezonie czternaście meczów w drużynie Inter Miami. Zdobył jedenaście bramek i miał pięć asyst.

Więcej o:
Copyright © Agora SA