Ronaldo zgasił swojego rodaka. "Kto to do cholery jest?"

W przeszłości Fabio Paim zbierał pochwały od Cristiano Ronaldo. Wróżono mu transfer do Realu Madryt lub Barcelony. Jednak później jego kariera piłkarska zaczęła się sypać przez złe decyzje. Niedawno głośno zrobiło się o nim za sprawą słów wypowiedzianych o Cristiano Ronaldo w jednym z wywiadów. Portugalczyk nie przeszedł obojętnie obok wypowiedzi swojego rodaka i błyskawicznie odpowiedział w sieci.

Na początku swojej kariery Fabio Paim uchodził za jeden z największych talentów portugalskiej piłki. - Jeśli myślicie, że jestem dobry, to poczekajcie, aż zobaczycie Fabio Paima - powiedział Cristiano Ronaldo w 2003 roku. Pięciokrotnym zdobywca Złotej Piłki pomylił się w ocenie potencjału swojego rodaka. 35-latek z każdym kolejnym rokiem prezentował się coraz gorzej na boisku. Na domiar złego w 2019 roku wpadł w poważne kłopoty. Wówczas został aresztowany za posiadanie kokainy i spędził w więzieniu kilka miesięcy.

Zobacz wideo Robert Lewandowski w ogniu krytyki. "Nie zgodzę się"

Fabio Paim to wychowanek Sportingu. Potencjał pomocnika zaowocował transferem w wieku 20 lat do Chelsea. W Londynie nie spełnił pokładanych w nim nadziei i już po czterech miesiącach w rezerwach wrócił do Portugalii, gdzie reprezentował barwy Rio Ave. W późniejszych latach swoją karierę kontynuował m.in. w Chinach, Luksemburgu, Katarze, Brazylii, Angoli, na Malcie, na Litwie i w Polsce. LZS Starowice położone w niewielkiej wsi Starowice Dolne był jego ostatnim klubem. W styczniu 2021 roku zawiesił buty na kołku.

Cristiano Ronaldo odpowiada na słowa Fabio Paima. Nie zostawił na swoim rodaku suchej nitki

Ostatnio głośno zrobiło się o nim po jednym z wywiadów, który udzielił. - Cristiano Ronaldo powinien dać mi jedną z jego Złotych Piłek. W wieku siedmiu lat dołączyłem do Sportingu. To był okres mojej świetlności. Zdobyłem tam wszystko, co mogłem. (...) Gdybym grał z takim samym zaangażowaniem i determinacją jak Ronaldo, bym był lepszy od niego i Messiego. Myślę, że wtedy mówiłoby się o mnie Messim i Ronaldo. Być może udałoby mi się zdobyć Złotą Piłkę - powiedział.

Na te słowa momentalnie zareagował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk odpowiedział swojemu rodakowi w mediach społecznościowych. - Kto to do cholery jest? - napisał pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki.

Cristiano Ronaldo odpowiada na słowa Fabio PaimaCristiano Ronaldo odpowiada na słowa Fabio Paima Screen Instagram

Cristiano Ronaldo od stycznia tego roku jest zawodnikiem Al-Nassr. W tym sezonie rozegrał 16 meczów, zdobywając 16 bramek i notując dziewięć asyst. 38-latek jest także pięciokrotnym zdobywcą Złotej Piłki, mistrzem Europy i pięciokrotnym zwycięzcą Ligi Mistrzów.

Więcej o: