Skoczyła z balkonu, by uciec przed piłkarzem. Druzgocące sceny [WIDEO]

W ostatnim czasie angielskie media przede wszystkim zajmowały się sprawą Antony'ego - zawodnika Manchesteru United, który został oskarżony o przemoc wobec byłej partnerki. Teraz na światło dzienne wyszła jeszcze bardziej przerażająca historia z udziałem 28-letniego piłkarza. Shaquille McDonald został skazany na prawie trzy lata więzienia za znęcanie się i pobicie kobiety, która w akcie desperacji skakała z balkonu.

W angielskim futbolu coraz częściej słyszy się o przypadkach piłkarzy, którzy są oskarżani przez partnerki o pobicia, gwałty czy inny rodzaj przemocy. W przeszłości w takich aferach uczestniczyli przede wszystkim byli lub obecni piłkarze Manchesteru United - Mason Greenwood czy Brazylijczyk Antony. Pod koniec października brytyjskie media ujawniły kolejną historię sportowca, którym tym razem został skazany za karygodne czyny.

Zobacz wideo Co za słowa Piotra Zielińskiego! "Spełnienie dziecięcych marzeń"

Angielski piłkarz bił i znęcał się nad partnerką. Sąd nie miał wątpliwości

Sprawa dotyczy 28-letniego Shaquille'a McDonalda. W przeszłości piłkarz reprezentował barwy wielu angielskich klubów takich, jak Derby Country. Od 2022 roku McDonald pozostał bez pracodawcy, a jego ostatnim zespołem było Mickleover Sports FC, które występuje w półamatorskich ligach.

Na początku tego roku piłkarz zaczął spotykać się z 29-letnią Amy Beckley. 3 marca para wybrała się do jednego z angielskich klubów na imprezę. W pewnym momencie McDonald dostrzegł partnerkę, która rozmawiała z jednym z ochroniarzy. Ponoć Beckley znała mężczyznę z pracy. Wtedy 28-letni piłkarz wpadł w szał. Od razu oskarżył kobietę o flirtowanie z nieznajomym bramkarzem dyskoteki, wyrwał jej telefon i klucze, wyzywając od "kłamców i sz**t". Na koniec wściekły zadzwonił po taksówkę.

Z ustaleń angielskich mediów wynika, że Shaquille McDonald dosłownie wrzucił Amy Beckley do samochodu i już podczas podróży do domu kobiety bił, obrażał, a nawet ugryzł ją w twarz. "Uśpię cię" - miał mówić do 29-latki. Po wyjściu z pojazdu kamery przemysłowe zarejestrowały sytuację, podczas której oprawca zaczął znęcać się nad ofiarą. To jednak nie koniec tej przerażającej historii.  "Chwycił mnie za gardło i zaciągnął do mieszkania. Rozbił moją głowę o betonową ścianę. Wtedy upadłam na podłogę" - relacjonowała przerażona kobieta na łamach "Birmingham Live".

Oprócz tego Amy Beckley twierdziła, że napastnik rzucił ją na łóżko i dusił do momentu, w którym traciła przytomność. Kiedy 29-latka odzyskiwała świadomość, McDonald ponawiał tortury. W końcu pobita kobieta nie wytrzymała ataku rozwścieczonego partnera, przez co zdecydowała się skoczyć z balkonu z wysokości około czterech metrów. "Udało mi się oswobodzić, postawiłam stopę na podłodze, wybiegłam i wyskoczyłam z balkonu" - mówiła ofiara. Beckley podczas skoku złamała obie ręce.

Portal Birmingham Mail przekazał, że w zeszłym tygodniu Shaquille McDonald został skazany na dwa lata i osiem miesięcy więzienia po tym, jak przyznał się do zarzucanych mu czynów. Co ciekawe, w 2017 roku bandyta również został ukarany grzywną za podobny atak na byłą dziewczynę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.