Tylko spójrzcie na Annę Lewandowską. To jakiś obłęd. "Wow"

W ostatnim czasie Anna Lewandowska jest bardzo zapracowana. Niedawno żona kapitana reprezentacji Polski była w Polsce, gdzie ogłosiła otwarcie nowego biznesu w Hiszpanii. Tym razem wybrała się do Francji na Paryski Tydzień Mody. 35-latka na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z jednego z pokazów mody. Jej stylizacja wywołała niemałe poruszenie wśród internautów. Fani byli podzieleni, co do jej ubioru.

Anna Lewandowska od lat jest uznawana za jedną z najbardziej znanych WAGs na całym świecie. W przeszłości trenowała karate i odniosła w tym sporcie duże sukcesy. W zeszłym miesiącu podczas Międzynarodowego Kongresu Kobiet w Sporcie zdradziła, że zrezygnowała z własnej kariery, żeby wspierać swojego męża. - W pewnym momencie, kiedy poznałam męża, zrezygnowałam z bycia zawodowym sportowcem - mówiła.

Zobacz wideo Reprezentant Polski siedział i słuchał Lewandowskiego. "Był absolutnie zażenowany"

Obecnie 35-latka jest szczęśliwą żoną Roberta Lewandowskiego i mamą dwójki dzieci. Choć influencerka nie jest już profesjonalną sportsmenką, zajmuje się promocją zdrowego stylu życia oraz jest właścicielką kilku firm i marek. Po przeprowadzce z Niemiec do Hiszpanii jej międzynarodowa kariera nabrała tempa. Kilka tygodni żona kapitana reprezentacji Polski zdradziła, że otworzyła nowy biznes w Barcelonie. - Ruszam z siłownią, otwieram nowe miejsce treningowe - ujawniła. Rosnąca popularność sprawiła, że światowej sławy marki zaczęły interesować się nawiązaniem współpracy z popularną trenerką.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z Paris Fashion Week. Internauci są podzieleni

Od tygodnia trwa Paris Fashion Week. Na wybiegach swoje kolekcje zaprezentowały najpopularniejsze marki. Podczas tej edycji nie zabrakło znanych osób ze świata sportu. Na pokazie mody pojawiły się m.in. Venus Williams czy Anna Lewandowska. Żona piłkarza FC Barcelony zamieściła na Instagramie kilka zdjęć z tego wydarzenia. Do stolicy Francji przyjechała na pokaz marki Louisa Vuitton. 35-latka postawiła na krótki czarny top oraz szerokie spodnie z dzianiny. Całość uzupełniały czarne buty. Trzeba przyznać, że Lewandowska prezentowała się znakomicie.

 

Stylizacja Lewandowskiej podzieliła jednak fanów. Pod postem pojawiły się zarówno komplementy, jak i negatywne komentarze. "Wyglądasz bosko Aniu. LV to tam dodatek",  "Cudownie", "Wyglądasz szałowo", "Piękna", "Obłęd", "Jaki brzuch", "Wow" - to pozytywne opinie. "Do tych skarpetek białych to tylko brakuje torby z Biedronki, "Anka daj spokój, kogo na to stać? Bardzo ładna kolekcja, ale kwoty dla próżnych ludzi", "Straszne te pory" - przyznali niektórzy użytkownicy.

Więcej o: