Shakirę i Pique łączy więcej, niż by chcieli. Niedokończone sprawy

Chociaż od głośnego rozstania Shakiry i Gerarda Pique minęło już sporo czasu, to nadal łączy ich więcej, niż by chcieli. Nie chodzi tylko o dzieci. Kolumbijska piosenkarka i były piłkarz nadal są właścicielami kompleksu trzech domów w Esplugues de Llobregat, których według "ABC", nie udało im się jeszcze sprzedać. Powodem takiego stanu rzeczy jest najprawdopodobniej wysoka cena, która odpycha potencjalnych kupców.

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique było jednym z najgłośniejszych w ostatnich lata. Powodem rozpadu związku była zdrada byłego piłkarza FC Barcelony. O romansie z Clarą Chią Marti Shakira dowiedziała się, gdy jej ojciec przebywał w szpitalu na intensywnej terapii. Obecnie była para układa swoje życie na nowo. Wokalistka postanowiła rozpocząć nowe życie z dziećmi w Stanach Zjednoczonych, a Hiszpan nadal mieszka w Barcelonie przez co tylko sporadycznie spędza czas z synami.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Shakira i Pique wciąż nie sprzedali wspólnej nieruchomości. Brakuje chętnych na zakup

Obecnie Kolumbijka i Hiszpan kontaktują się wyłącznie przez swoich prawników. Niedawno wydawało się, że jedyne, co aktualnie ich łączy to dzieci: Milan i Sasha. Jednak jak podaje "ABC", była para ma jeszcze kilka nierozwiązanych spraw, a wśród nich jest kompleksu trzech domów w Esplugues de Llobregat, których według wspomnianego źródła, nie udało im się jeszcze sprzedać. Sam proces sprzedaży odbywa się dyskretnie i prywatnie, żeby nie przyciągnąć osób, które celują tylko i wyłącznie w odwiedzenie samego miejsca. 

Nieruchomość jest zarejestrowana na firmę zarządzaną przez ojca Pique, a jej cenę szacuje się na 15 milionów euro za trzy domy. Portal mundodeportivo.com uważa, że powodem braku kupców jest najprawdopodobniej wysoka cena. Uważa się, że kompleks wyceniono wysoki w porównaniu z innymi nieruchomościami w okolicy.

Warto dodać, że kompleks mieszkaniowy obejmuje dom rodzinny położony na wzgórzu, na działce o wielkości 3800 metrów kwadratowych i dysponuje m.in. basenami, biblioteką, salą kinową czy pokojem gier. Po drugiej stronie działki znajduje się dom, w którym przebywali rodzice Shakiry lub zaproszeni goście. A trzeci dom na terenie kompleksu para kupiła z zamiarem jego remontu. Jednak przez rozpad ich związku dom pozostał w pierwotnym stanie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA