Przez cztery lata spotykał się z żoną kolegi z kadry. Prawda wyszła na jaw

Jordan Ayew to postać bardzo dobrze znana fanom Premier League. Obecnie Ghańczyk występuje w Crystal Palace na pozycji napastnika. Natomiast w przeszłości reprezentował m.in. Aston Villę czy Swansea City. Kilka lat temu piłkarz zasłynął z wydarzeń poza boiskowych. 32-latek przez cztery lata potajemnie spotykał się z żoną swojego kolegi z kadry Afriye'a Acquaha. Prawda wyszła na jaw przez taśmę.

Jordan Ayew nie jest postacią anonimową. 32-latek urodził się we Francji, ale ma pochodzenie ghańskie. Przez wiele lat występował w tamtejszej lidze w barwach Marseille, FC Sochaux oraz FC Lorient. Jego świetna dyspozycja została zauważona przez ówczesnego szkoleniowca Aston Villi, Tima Sherwooda, który chciał finalnie ściągnął go do klubu z Birmingham. Współpraca z Ghańczykiem nie układała się jednak najlepiej, gdyż kolejne lata spędził na wypożyczeniu w Crystal Palace i Swansea City. Ostatecznie, od lata 2019 roku jest zawodnikiem pierwszego z wymienionych drużyn.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Gwiazdor Crystal Palace przez cztery lata spotykał się z żoną swojego kolegi z kadry

Kilka lat temu głośno zrobiło się o nim na Wyspach Brytyjskich nie przez jego kapitalne występy, ale przez wydarzenia poza boiskowe. Kilka lat temu wypłynęła taśma, dzięki której dowiedzieliśmy się, że reprezentant Ghany przez cztery lata potajemnie spotykał się z żoną kolegi z kadry Afriye'a Acquaha. Na nagraniu była ukochana piłkarza reprezentacji Ghany przyznała się do zdrady.

- Spotykałam się z Jordanem od dobrych czterech lat, to nie były cztery dni - mówiła była żona Acquaha, cytowana przez mirror.co uk. Następnie kobieta ujawniła bolesną prawdę, do której doszło podczas wspólnego spędzania czasu z piłkarzem Crystal Palace. - Sypiał ze mną częściej niż Acquah - przyznała.

- Już wtedy wyśmiewano nas, że jesteśmy jak "mąż i żona". Nawet Dede Aywe (brat Jordana - przyp. red.) powiedziałby: "ludzie nie zajmujcie się ich prywatnymi sprawami - stwierdziła.

Jordan Ayew oraz Afriyie Acquaha reprezentują Ghanę na arenie międzynarodowej. Pierwszy z nich na swoim koncie 90 rozegranych występów i 19 zdobytych bramek, a drugi 42 mecze i jedno trafienie.

Więcej o: