Messi nie może wybaczyć PSG. "Jako jedyny tego nie miałem"

Podczas niedawno zakończonego okienka transferowego Lionel Messi zamienił drużynę PSG na amerykański Inter Miami. W Stanach Zjednoczonych Argentyńczyk chętnie udziela wywiadów, w których porusza wiele interesujących wątków. Tym razem mistrz świata z katarskiego mundialu powrócił do swojego pobytu we Francji, kolejny raz zaznaczając, że nie wspomina tego okresu najlepiej.

Po mistrzostwach świata w Katarze można stwierdzić, że Lionel Messi jest jednym z najlepszych zawodników w historii piłki nożnej. Podczas mundialu piłkarz poprowadził reprezentację Argentyny do finałowego meczu, który zakończył się zwycięstwem 4:2 w rzutach karnych nad Francją. Potem Messi wrócił do zespołu Paris Saint-Germain, jednak tylko na kilka miesięcy.

Zobacz wideo Kulisy spotkania z Lewandowskim. "Bardzo mnie to uderzyło"

Messi opowiedział, jak traktowali go w PSG. Wspominał czas po zdobyciu mistrzostwa świata

15 lipca 2023 roku męczarnie Leo Messiego w PSG dobiegły końca. 36-latek na zasadzie wolnego transferu przeniósł się do Interu Miami, gdzie od razu został największą gwiazdą MLS. Siedmiokrotny zdobywca Złotej Piłki dosłownie bawi się na amerykańskich boiskach, o czym świadczą liczby. Do tej pory rozegrał w Interze 12 meczów, w których zdobył 11 bramek i zaliczył pięć asyst.

Tuż po odejściu z PSG piłkarz niejednokrotnie podkreślał, że jego dołączenie do paryskiego zespołu było spowodowane ogromnymi problemami finansowymi Barcelony, której tak naprawdę nigdy nie chciał opuszczać. Ostatnio w rozmowie opublikowanej na kanale OLGA 36-latek przyznał, że ma wielki żal do mistrzów Francji. Messi wrócił myślami do okresu po mistrzostwach świata i zdradził, jak został potraktowany po powrocie do Paryża.

- Kiedy zdobyliśmy tytuł mistrza świata, to moi koledzy z zespołu zostali docenieni w swoich klubach z tego powodu. Ja właściwie jako jedyny tego nie miałem w PSG - stwierdził.

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

- Nie było tak, jak się spodziewałem. Zawsze jednak powtarzam, że nic nie dzieje się bez powodu. Choć w Paryżu nie czułem się dobrze, to tam zostałem mistrzem świata - dodał Lionel Messi. Co jakiś czas na światło dzienne wychodzą kulisy pobytu Messiego w Paris Saint-Germain. Ostatnio dziennik "L'Equipe" ujawnił konflikt, w jaki Argentyńczyk wdał się z kolegą z drużyny. - Nie tylko jesteś słaby, ale na dodatek jeszcze robisz mi krzywdę - miał rzucić Argentyńczyk w kierunku jednego z piłkarzy francuskiego zespołu.

Więcej o: