Cristiano Ronaldo "nosi" na ręku willę w Warszawie

Nie od dziś wiadomo, że Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepiej zarabiających sportowców na świecie. Było tak już za czasów gry w Europie, jednak gdy Portugalczyk trafił do saudyjskiego Al-Nassr, jego zarobki stały się jeszcze wyższe. Gwiazdor często lubi pokazywać się w luksusowych, sportowych samochodach, a na jego ręku od czasu do czasu można dostrzec zegarki, których cena naprawdę robi wrażenie.

Po burzliwym rozstaniu z władzami Manchesteru United Cristiano Ronaldo od 1 stycznia 2023 roku jest piłkarzem zespołu Al-Nassr. Za Portugalczykiem do tamtejszej ligi przeprowadzili się m.in. Neymar czy Karim Benzema. Z doniesień medialnych wynika, że Ronaldo za sezon gry otrzymuje około 200 mln euro, przez co jego tygodniówka jest naprawdę imponująca. Portugalczyk już nie raz udowodnił, że nie chowa zarobionych pieniędzy do przysłowiowej skarpety, tylko realizuje różne zachcianki. Tym razem jedna z nich trafiła do rąk gwiazdora za darmo.

Zobacz wideo

Taki zegarek nosi Ronaldo. 420 niebieskich szafirów

Niedawno 201-krotny reprezentant Portugalii został sfotografowany z zegarkiem, którego cena zwala z nóg. Legendarny piłkarz Realu Madryt jest ambasadorem firmy Jacob & Co, zajmującej się sprzedażą drogich, luksusowych egzemplarzy. Jeden z nich trafił ostatnio w ręce Cristiano Ronaldo. To spektakularny model Caviar Tourbillon Blue Sapphire pokryty w całości białym złotem i niebieskimi szafirami. Na jego powierzchni znajdziemy ich aż 420.

 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Ile może kosztować takie cacko? Producent wypuścił na rynek jedynie 18 egzemplarzy, których cena wynosi aż 920 tys. euro. W przeliczeniu na polską walutę to około 4,25 miliona złotych. Za taką kwotę spokojnie można kupić np. willę z garażem na warszawskim Wilanowie. Gdyby Cristiano Ronaldo chciał kupić ten prestiżowy egzemplarz zegarka za własne pieniądze, musiałby przeznaczyć na to około dwie dzienne pensje, jakie otrzymuje z budżetu Al-Nassr.

Portugalczyk stał się hegemonem w Saudi Professional League. Do tej pory w pięciu meczach nowego sezonu zdobył siedem bramek i zanotował cztery asysty. Umowa 38-latka z Al-Nassr obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku, jednak niewykluczone, że w takiej dyspozycji Ronaldo zostanie dłużej w saudyjskiej lidze, aby zarobić dodatkowe "parę groszy".

Więcej o:
Copyright © Agora SA