Shakira kontra Pique. Jest ciąg dalszy. Ujawniła szokującą prawdę

Relacje na linii Shakira - Gerard Pique wciąż są napięte, a była para nie szczędzi sobie publicznych złośliwości. W środę kolejny cios wytoczyła 46-latka. Za pośrednictwem nowej piosenki Kolumbijka nie tylko uderzyła w piłkarza, ale i go zdyskredytowała, ujawniając jego karygodne zachowanie. Na tym jednak kobieta nie poprzestała i wbiła szpilkę kolejnemu krewnemu Pique.

Gerard Pique i Shakira rozstali się w czerwcu 2022 roku. Powodem miały być liczne zdrady, których dopuszczał się piłkarz. Od tego czasu nie żyją w dobrych relacjach i przy każdej możliwej okazji wbijają sobie szpilki. Więcej szans na to ma piosenkarka. Już w styczniu 2023 roku nagrała na byłego partnera diss, w którym śpiewała, że ten "zamienił Rolexa na Casio", uderzając przy okazji w nową miłość 36-latka, Clarę Chię Martii. Okazuje się, że to nie był ostatni akt zemsty Shakiry. Teraz na celownik wzięła nie tylko piłkarza, ale i jego ojca.

Zobacz wideo Marek Papszun był trzymany w niepewności? Kulesza odpowiada

Shakira znów się zemściła. Nagrała piosenkę i ujawniła niecne działania Pique

20 września ukazał się kolejny singiel Kolumbijki, który nagrała we współpracy z Fuerzą Regida. Jego tytuł to "El jefe", co w tłumaczeniu na język hiszpański oznacza "szefowa". Już wcześniej media donosiły, że nazwa nie jest przypadkowa i ma uderzyć w Pique. Taki przydomek piosenkarce nadali przyjaciele piłkarza z Barcelony, którym Shakira nie przypadła do gustu.

To jednak nie koniec. Uwagę zwracają też poszczególne wersy, w których Kolumbijka nawiązuje do konkretnych momentów ze związku z Pique. "Lili Melgar, ta piosenka jest dla ciebie, nie zapłacili ci odszkodowania" - śpiewa Shakira. Kobieta, o której wspomina piosenkarka, nie jest postacią anonimową. Ba, odegrała ona kluczową rolę w rozstaniu Kolumbijki z Pique.

Jak ujawnia dziennik "AS", to właśnie Melgar, a więc była niania synów pary doniosła Shakirze o zdradach partnera. "To ona otworzyła artystce oczy" - pisze redakcja. Co więcej, okazuje się, że po ujawnieniu prawdy o oszustwach Pique, ten w ramach zemsty zwolnił kobietę i nie zapłacić jej należnych pieniędzy. 

Shakira wbija szpilkę najbliższej osobie z otoczenia Pique. "Mówią, że nie ma zła"

W kolejnych wersach Shakira uderzyła też w niedoszłego teścia Joana Pique. "Mówią, że nie ma zła, które trwa dłużej niż sto lat, ale jest jeszcze mój były teść, który nie stawia stopy w grobie" - śpiewa Kolumbijka. We wcześniejszych utworach uderzała też w matkę Pique, Montserrat Bernabeu, która rzekomo ukrywała romanse syna.

Więcej treści sportowych na stronie głównej Gazeta.pl

To raczej nie koniec medialnych sprzeczek Shakiry z byłym partnerem. Jak doniósł portal "Informalia", była para nie rozmawia ze sobą osobiście, lecz za pośrednictwem swoich prawników. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie ich przedstawiciele będą mieli ręce pełne roboty. Obecnie negocjują to, z kim synowie mają spędzić święta Bożego Narodzenia.

Więcej o: