Neymar znowu zdradził ciężarną partnerkę? Tajemnicza wiadomość Bruny

Neymar i Bruna Biancardi to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych par na świecie. Życie piłkarza i modelki już dawno stało się celem światowych mediów. Latem tego roku Brazylijczyk zdradził swoją ciężarną ukochaną. Kobieta, co ciekawe, bardzo szybko mu wybaczyła. Kilka dni temu Bruna na Insta Stories dodała tajemniczą wiadomość, która wywołała poruszenie wśród fanów. Czy Neymar znowu dopuścił się zdrady?

O związku Neymara z Bruną Biancardi zrobiło się głośno pod koniec 2021 roku. Początkowo para ucinała medialne spekulacje. Piłkarz i modelka bowiem twierdzili, że są jedynie przyjaciółmi, ale pół roku później przyznali, że są razem. Kolejne miesiące były bardzo trudne dla Bruny ze względu na niewierność Brazylijczyka. Uczucie między nimi jednak nie wygasło, o czym świadczy fakt, że 31-latek razem z ukochaną spodziewają się dziecka. 

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Latem tego roku Neymar ponownie zawiódł swoją ukochaną. Piłkarz dopuścił się kolejnej zdrady wobec niej i o wszystkim poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. W zamieszczonym poście bezpośrednio zwracał się do Bruny, przepraszając ją i prosząc o wybaczenie. Modelka szybko jednak wybaczyła Brazylijczykowi, a zaledwie kilka dni później zorganizowała huczne "baby shower" dla swojego przyszłego dziecka.

Neymar ponownie zdradził partnerkę? Tajemnicza wiadomość

Teraz pojawiły się kolejne spekulacje dotyczące kryzysu w ich związku. Kilka dni temu Biancardi podzieliła się tajemniczą wiadomością na Insta Stories. "Jeśli nie jesteś lojalny wobec tych, którzy są przy tobie na co dzień, nie będziesz lojalny wobec nikogo" - napisała. Komunikat modelki wywołał ogromne poruszenie wśród fanów. Internauci zaczęli się zastanawiać, czy Neymar ponownie zranił swoją drugą połówkę.

 

Ten post sprawił, że ich związek ponownie znalazł się w centrum uwagi. Dopóki Biancardi lub Neymar nie wyjaśnią przesłania wiadomości, spekulacje wciąż będą pojawiać się w mediach. Obecnie piłkarz przebywa w Arabii Saudyjskiej, a jego partnerka w Brazylii. Fani pary z niecierpliwością czekają na więcej szczegółów na temat tego, czy przeżywają kryzys w związku.

W bieżących rozgrywkach Neymar łącznie rozegrał dwa mecze w barwach Al-Hilal i zdobył w nich dwie asysty. Umowa 31-latka z przedstawicielem saudyjskiej ekstraklasy jest ważna do końca czerwca 2025 roku.

Więcej o: