Transfer na ostatnią chwilę. Żona Bogdana Tiru zachwyca urodą

Warta Poznań ogłosiła w poniedziałek pozyskanie Bogdana Tiru, który w przeszłości występował już na boiskach ekstraklasy. Wraz z obrońcą do Polski wróci jedna z najpiękniejszych WAGs.

Warta Poznań w ostatnim dniu letniego okna transferowego dopięła transfer rumuńskiego środkowego obrońcy. Mowa o Bogdanie Tiru, który ma już za sobą występy w ekstraklasie. Od lutego 2020 roku był zawodnikiem Jagiellonii, z którą rozstał się w styczniu tego roku. Po kilkumiesięcznej przygodzie w CFR Cluj postanowił wrócić do Polski.

Zobacz wideo Listkiewicz ujawnia kulisy mołdawskiej szatni. "Położyliście się przed Polakami..."

Jedna z najpiękniejszych WAGs wraca do ekstraklasy. Żona Bogdana Tiru zachwyca urodą

Wraz z nim do Polski przeprowadzi się piękna żona Anca-Marina Tiru. Para poznała się kilka lat temu w Rumunii i od tego momentu tworzy udany związek. Kobieta bardzo wspiera męża w rozwoju kariery i przeprowadzka do naszego kraju nie stanowiła dla niej żadnego problemu.

Tiru jest bardzo popularna w Rumunii, ale również w Polsce. Gdy jej mąż grał w Jagiellonii, ona została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych WAGs ekstraklasy. Kobieta zachwyca urodą, którą można podziwiać między innymi w jej mediach społecznościowych. Nie brakuje tam również zdjęć z nowym zawodnikiem Warty. W najnowszej relacji na Instagramie udostępniła zdjęcie męża w koszulce nowego klubu. - Cieszę się z powrotu do naszej drugiej rodziny, Polski! - napisała w opisie.

Anca Marina Tiru cieszy się z powrotu do PolskiAnca Marina Tiru cieszy się z powrotu do Polski Instagram/screen

 

Kobieta bardzo chętnie angażuje się również w działalność charytatywną. W przeszłości bardzo chętnie wspierała przede wszystkim liczne zbiórki pieniędzy na leczenie chorych dzieci.

 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Bogdan Tiru największe sukcesy świętował jak do tej pory w rodzimej lidze. W sezonie 2016/17 wywalczył z FC Viitorul mistrzostwo Rumunii, a później zdobywał również Puchar (2018/19) oraz Superpuchar Rumunii (2019). W poznaniu 29-latek ma być solidnym wzmocnieniem linii defensywnej. "To piłkarz z odpowiednim doświadczeniem, a nie bez znaczenia był też fakt, że zna nasz kraj i specyfikę ligi. Często grał już w ustawieniu z trójką obrońców, co okazało się decydujące" - stwierdził  w rozmowie z klubowymi mediami Tomasz Pasieczny, pełniący obowiązki dyrektora sportowego Warty Poznań. Zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem.

Warta Poznań po siedmiu spotkaniach zajmuje ósmą lokatę w tabeli ekstraklasy z dorobkiem 9 punktów. Wszystko wskazuje na to, że Tiru zadebiutuje w meczu z Lechem Poznań, który odbędzie sie w niedzielę 17 września.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.