Gwiazda Bundesligi chce do PSG. Jaśniej się nie da. "Wyjątkowa szansa"

- Wyjazd do Paryża jest teraz dla mnie wyjątkową szansą. Chciałbym przeprowadzić się do Paryża i powiadomić o tym osoby odpowiedzialne - powiedział Randal Kolo Muani w rozmowie z niemieckim Sky Sports. Zawodnik jest zdeterminowany, aby jeszcze tego lata przenieść się do PSG.

PSG rozgląda się za następcą Neymara i Leo Messiego. Jednym z głównych kandydatów jest zawodnik Eintrachtu Frankfurt - Randal Kolo Muani. Paryżanie są w stanie zapłacić za 24-latka nawet 80 milionów euro, jednak niemiecki klub nie chce oddawać zawodnika za taką sumę.

Zobacz wideo Polska ma kolejny imponujący stadion! Sportowa perełka

Randal Kolo Muani chce odejść. Powiedział wprost

Sam Muani bardzo chciałby odejść do Paryża jeszcze tego lata, o czym powiedział w rozmowie z niemieckim dziennikarzem Florianem Plettenbergiem. - Mam nadzieję i życzę sobie, aby Eintracht zgodził się na ofertę Paryża i aby ten ruch był dla mnie możliwy już teraz - przyznał piłkarz. 

- Wyjazd do Paryża jest teraz dla mnie wyjątkową szansą. Chciałbym przeprowadzić się do Paryża i powiadomić o tym osoby odpowiedzialne - dodał napastnik, który podkreślił, że oferta złożona przez PSG jest rekordowa.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Muani odniósł się także do tego, jak bardzo związał się przez ostatni rok z Frankfurtem. - Wiele zawdzięczam Eintrachtowi Frankfurt. Wziąłem fanów do serca i zawsze zachowywałem się w sposób wysoce profesjonalny. Zawsze do samego końca dawałem z siebie wszystko dla klubu - przyznał.

Co dalej z transferem Muaniego? PSG nie złoży wyższej oferty!? 

Jak wygląda sytuacja Muaniego na dwa dni przed końcem okna transferowego? Eintracht odrzucił ofertę 80 milionów euro za napastnika i jak przekazał Plettenberg, paryżanie na ten moment nie złożą wyższej propozycji. Zawodnik jest sfrustrowany takim obrotem spraw. Niewykluczone jednak, że w ciągu najbliższych godzin mistrzowie Francji zmienią zdanie.

Muani trafił do Frankfurtu rok temu z FC Nantes. Rozegrał już 50 spotkań w barwach niemieckiej drużyny i zdobył 23 bramki oraz zanotował 16 asyst. Jego umowa z Niemcami obowiązuje do końca czerwca 2027 roku. Jesienią 2022 roku zawodnik zadebiutował też w seniorskiej reprezentacji Francji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.