Shakira i Pique na wojennej ścieżce. "Nowy konflikt"

Jeszcze niedawno wydawało się, że stosunki pomiędzy Gerardem Pique a Shakirą polepszyły się i para w końcu zakopała topór wojenny. Jednak dziennikarka Lorena Vazquez informuje, że ich relacje są nadal napięte. Hiszpanka zdradziła szczegóły w programie "YAS Verano".

Shakira przez 12 lat była związana z Gerardem Pique. Nie stanęli na ślubnym kobiercu, ale uchodzili za jedną z najbardziej rozchwytywanych par. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci - Milan i Sasha. Jednak nie wszystko jest wieczne na tym świecie. Ich relacje drastycznie pogorszyły się, kiedy wyszło na jaw, że były piłkarz FC Barcelony zdradzał piosenkarkę ze znacznie młodszą kobietą. Dziennikarze ustalili, że serce Hiszpana skradła Clara Chia Marti, czyli jedna z pracowniczek jego firmy "Kosmos".

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Obecnie były piłkarz i wokalistka znana z m.in. takiego przeboju jak "Waka Waka" na nowo układają swoje życie. Shakira na stałe wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, a Pique mieszka w Hiszpanii ze swoją nową ukochaną. Jednak odkąd Kolumbijka przeniosła się za ocean media nieustannie rozpisują się o coraz to bardziej napiętych relacjach pomiędzy byłą parą.

Najpierw długo nie mogli dojść do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi. Ostatecznie postanowili rozwiązać spór w sądzie. Wymiar sprawiedliwości przyznał większość praw opieki nad Milanem i Sashą ich matce. Pique natomiast otrzymał możliwość regularnego widywania się z synami. W porozumieniu zawarto jednak klauzulę, która nie do końca przypadła partnerce byłego piłkarza. Mianowicie, 36-latek może spędzać czas ze swoimi pociechami pod warunkiem, że w ich towarzystwie nie znajduje się Clara Chia Marti. Ten warunek przekreśla również możliwość spędzenia wakacji razem ze swoimi dziećmi jednocześnie ze swoją partnerką. Jednak według hiszpańskiej prasy Pique nie składał apelacji i przystał na ten warunek.

Shakira i Pique nie mogą dojść do porozumienia. "Nowy konflikt"

Kilka dni temu Lorena Vazquez, jedna z hiszpańskich dziennikarek przekazała nowe informacje w sprawie relacji byłych kochanków. Vazquet ogłosiła w programie "YAS Verano", że pomiędzy Pique i Shakirą rozpoczął się nowy konflikt.

- Shakira i Pique przechodzą obecnie bardzo trudny czas. Za kilka tygodni będziemy podli podań konkretne informacje na ten temat. To skomplikowany przypadek, ponieważ nie mogą dojść do porozumienia w kilku ważnych kwestiach - powiedziała.

Gerard Pique to legenda FC Barcelony. Łącznie rozegrał tam 616 meczów, w których zdobył 53 bramki i 13 asyst. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.