Wiemy, kto pokaże mecze Legii Warszawa z FC Midtjylland

Mecze IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy pomiędzy Legią Warszawa a duńskim FC Midtjylland będą transmitowane przez Telewizję Polską. Pierwszy mecz w Danii już w najbliższy czwartek 24 sierpnia o godzinie 20:00, rewanż tydzień później w Warszawie.

Po wyeliminowaniu kazachskich Ordabasów Szymkent i austriackiej Austrii Wiedeń ostatnią przeszkodą Legii Warszawa na drodze do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy będzie duński FC Midtjylland. Przeszkodą z pewnością najtrudniejszą do pokonania, bowiem Duńczycy zdążyli już pokonać m.in. cypryjską Omonię Nikozja. 

Zobacz wideo Ale debiut byłego piłkarza w MMA! "Niejednego koksa pod dyskoteką ubiłem"

TVP pokaże mecze Legii Warszawa z FC Midtjylland

Pierwszy mecz Legii z Midtjylland odbędzie się w najbliższy czwartek 24 sierpnia o godzinie 20:00 w duńskim Herning. Rewanż w Warszawie z kolei planowany jest na tydzień później - 31 sierpnia o godzinie 21:00. 

W poniedziałek stało się jasne, kto będzie transmitował mecze wicemistrza Polski z zaledwie siódmym zespołem ligi duńskiej ubiegłego sezonu. Będzie to Telewizja Polska, która ogłosiła ten fakt w mediach społecznościowych. TVP Sport, podobnie jak poprzednie mecze Legii w tej edycji eliminacji Ligi Konferencji Europy, pokaże zarówno pierwsze spotkanie w Danii, jak i rewanż w Polsce. 

Legia Warszawa bardzo dobrze rozpoczęła nowy sezon 2023/24. Po zdobyciu 10 punktów w czterech meczach drużyna Kosty Runjaicia prowadzi w tabeli ekstraklasy, awansowała też do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy, a do tego wszystkiego dołożyła także Superpuchar Polski, po zwycięstwie w rzutach karnych nad Rakowem Częstochowa. Czwartkowy rywal Legii, FC Midtjylland, w pierwszych pięciu kolejkach ligi duńskiej zdobył 9 punktów i zajmuje w tabeli czwartą pozycję.

Więcej o: