Shakira wymierzyła ostateczny cios w Pique. Specjalna klauzula

Portal mundodeportivo.com informuje, że po miesiącach sądowych batalii Shakira i Pique osiągnęli porozumienie w prawie opieki nad dziećmi. W ich umowie jest specjalna klauzula, która nie przypadnie do gustu Gerarda Pique.

Shakira i Gerard Pique przez 12 lat byli jedną z najpopularniejszych par w świecie piłkarskim. Były piłkarz FC Barcelony wspierał karierę muzyczną swojej ukochanej, ta natomiast chętnie zjawiała się na meczach, by dopingować go z trybun. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Powodem był romans ukochanego ze znacznie młodszą kobietą, Clarą Chią Marti. Parę aktualnie łączą jedynie dzieci - Milan i Sasha. 

Zobacz wideo

Ich relacje po rozstaniu nie były najlepsze. Byli partnerzy regularnie wbijali sobie szpilki publicznymi wypowiedziami i postami w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie w mediach pojawiały się doniesienia, że, z pomocą prawników, negocjują warunki opieki nad synami. Najwyraźniej udało im się dojść w tej sprawie do porozumienia.

Shakira osiągnęła porozumienie z Pique ws. opieki nad dziećmi. Specjalna klauzula

Jak podaje portal mundodeportivo.com, wokalistka i były piłkarz dogadali się w kwestii opieki nad swoimi pociechami. Osiągnięty kompromis określa dokładny czas, jaki każdy rodzic może spędzić z dziećmi. W porozumieniu znajduje się klauzula, która może nie przypaść Pique do gustu.

Według hiszpańskiego portalu 36-latek nie będzie mógł spędzać okresu opieki ze swoimi synami w towarzystwie nowej partnerki, Clary Chii Marti. Ten warunek przekreśla również możliwość spędzania np. wakacji razem ze swoimi synami i jednocześnie ze swoją partnerką.

Nie jest tajemnicą, że chłopcy nie lubią nowej ukochanej Pique. Dzieci miały wprost powiedzieć ojcu, że nie chcą widzieć Clary Chii Marti, więc na spotkania z nimi miała nie przychodzić.

Obecnie Shakira układa swoje życie na nowo z dala od Hiszpanii. Piosenkarka wraz z dziećmi przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i wiedzie szczęśliwe życie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.