Austria Wiedeń - Legia Warszawa. Gdzie i o której oglądać mecz? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Legia Warszawa wciąż walczy o fazę play-off eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Aby tam się dostać, musi na wyjeździe pokonać Austrię Wiedeń. Zadanie nie będzie jednak proste, gdyż potrzebuje minimum dwubramkowego zwycięstwa. Gdzie i o której godzinie oglądać mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa? Transmisja na żywo, stream online.

Pierwszy mecz przy Łazienkowskiej 3 nie do końca poszedł po myśli warszawian. Już na samym początku doszło do nieporozumienia w bloku defensywnym Legii, po którym piłkę przechwycili zawodnicy Austrii, czego efektem była bramka w 11. minucie zdobyta przez Muharema Huskovicia.

Legia gra o europejskie puchary. Musi odrobić straty z Warszawy

Mimo wielu prób i strzałów piłkarze Legii nie byli w stanie wyrównać. Jeszcze groźniej zrobiło się w 56. minucie, gdy Husković zanotował dla przyjezdnych drugie trafienie. Marzenia o awansie podtrzymał w samej końcówce Ernest Muci, który niedługo po wejściu z ławki rezerwowych w 87. minucie zdobył gola kontaktowego z główki po ładnym dośrodkowaniu Makany Baku.

Aby do awansu doszło, Legia w Wiedniu musi wygrać przynajmniej dwoma gola przewagi. Jeśli misja ta się powiedzie, a warszawianie zameldują się w fazie play-off, tam spotkają się ze zwycięzcą meczu Omonia Nikozja - FC Midtyjlland.

Wicemistrzowie Polski rozgrywki kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy rozpoczęli od drugiej rundy, gdzie zmierzyli się z kazachskimi Ordabasami Szymkent. Choć dwumecz z tą drużyną był dopiero początkiem drogi do europejskich pucharów, to już sprawił Legii niemałe kłopoty. W pierwszym spotkaniu na wyjeździe Legia do 48. minuty przegrywała 2:0, a za odrabianie strat wzięła się na 30 minut przed końcem. Wówczas na 1:2 gola zdobył Pekhart, a wyrównujące trafienie w 86. minucie zanotował Blaz Kramer. W rewanżu natomiast zawodnicy Kosty Runjaicia przy własnej publiczności pokonali gości 3:2.

Liga Konferencji Europy: Austria Wiedeń - Legia Warszawa. Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Spotkanie trzeciej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy pomiędzy Austrią Wiedeń a Legią Warszawa odbędzie się w czwartek 17 sierpnia o godzinie 19:00. Transmisja telewizyjna z tego meczu dostępna będzie na antenach TVP 2, natomiast w internecie na stronie spor.tvp.pl. Zapraszamy także do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.