Miss mundialu przesadziła. Instagram zareagował, gdy pokazała zbyt wiele

Ivana Knoll zyskała dużą popularność w mediach społecznościowych dzięki swoim odważnym stylizacjom na stadionach. Ostatnio influencerka, nazywana przez wielu kibiców "Miss mundialu", podpadła aplikacji Instagram. Platforma ocenzurowała jej wideo.

Mistrzostwa Świata w Katarze przyniosły Ivanie Knoll ogromną popularność. Piękna Chorwatka zasłynęła nie tylko dzięki swojej ponadprzeciętnej urodzie, ale i za sprawą tego, że pojawiała się na trybunach w bardzo odważnych strojach. Co więcej, została okrzyknięta "najseksowniejszą fanką mistrzostw świata".

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Ivana Knoll doskonale wiedziała, co robi, pojawiając się w skąpej stylizacji na piłkarskich trybunach. Jej zdjęcia zalały internet, a ona cieszyła się z rosnącej sławy. Przyzwyczajeni do surowego prawa i rygorystycznych zasad Katarczycy nieco przymknęli oko na to, że Ivana nie szanowała ich zasad. Jeden z Katarczyków zrobił sobie z nią nawet zdjęcie...

Instagram ocenzurował wideo Ivany Knoll. Influencerka zareagowała "Oszaleli"

Profil Chorwatki w mediach społecznościowych obserwuje już ponad 3,3 miliona użytkowników. Fani ochoczo komentują jej zdjęcia. Zwykle pod jej wpisami pojawiają się pochlebne komentarze, jednak ostatnio 30-latka przesadziła i Instagram musiał zareagować

Mianowicie aplikacja wzięła pod lupę film, w którym Knoll zapozowała w samej bieliźnie eksponując swoje walory. W efekcie Instagram ocenzurował jej wpis. Jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych wyjaśniła swoje działanie, sugerując, że chorwacka influencerka naruszyła zasady zarabiania.

Ocenzurowane wideo Ivana KnollOcenzurowane wideo Ivana Knoll Screen/ Instagram @knolldoll

Decyzja Instagrama nie spodobała się Ivanie Knoll, która zrobiła zrzut ekranu tego, co wydarzyło się na jej profilu i o wszystkich poinformowała swoich fanów. "Instagram oszalał" - napisała rozwścieczona "miss mundialu".

Więcej o: