Przez to zdjęcie Georgina Rodriguez znalazła się w ogniu krytyki. "Po co się z tym tak obnosisz?"

Partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, należy do grona osób, którym zdecydowanie się powodzi. Ostatnio opublikowała zdjęcie w sieci z luksusową biżuterią na dłoniach. Fani nie zostawili na niej suchej nitki.

Jeszcze kilka lat temu partnerka życiowa Cristiano Ronaldo była zupełnie anonimowa, dziś jest jedną z najpopularniejszych WAGs na świecie. Życie Georginy Rodriguez zmieniło się nie do poznania, odkąd oficjalnie zaczęła spotykać się z Cristiano Ronaldo. - Mam szczęście być partnerką najlepszego piłkarza wszech czasów - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Kolumbijska influencerka doczekała się nawet serialu o sobie na Netflixie. "Jestem Georgina" - to tytuł wspomnianego serialu. Modelka odsłoniła w nim kulisy prywatnego życia oraz bogactwa.

Georgina Rodriguez pływa w luksusach. Fani są oburzeni

Nie jest tajemnicą, że partnerka życiowa Cristiano Ronaldo uwielbia pławić się w luksusach. Stać ją na to jak mało kogo, gdyż Portugalczyk ma zarabiać nawet 200 milionów euro rocznie w saudyjskim Al-Nassr.

Co więcej, 29-latka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych urywkami ze swojego życia. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 50 milionów użytkowników. Ostatnio jednak przesadziła i stała się obiektem krytyki, ponieważ zdaniem internautów nie przepuści ona żadnej okazji, by pokazać, jaka jest bogata.

Rodriguez tym razem znalazła się w centrum uwagi za sprawą biżuterii, którą pochwaliła się podczas kąpieli w wodzie. Na podstawie fotografii opublikowanej przez Georginę Rodriguez w mediach społecznościowych, dziennikarze portalu kurir.rs wyliczyli, że na dłoniach modelka miała kosztowności warte blisko ponad 80 tysięcy euro.

Dłonie Georginy Rodri?guezDłonie Georginy Rodri?guez Screen/ Instagram @georginagio

Biżuteria pochodzi od znanej włoskiej marki i jest to pierścionek z 18-karatowego białego złota oraz bransoletka z brylantami. Ponadto, Georgina miała na sobie zegarek, którego wartość szacuje się na blisko 100 tysięcy euro.

Na ukochaną Cristiano Ronaldo spadła fala krytyki. "Ona naprawdę myśli, że chwalenie się swoimi markami uczyni ją bogatszą. To smutne szczerze mówiąc. Jej serce nie jest tak samo bogate", "Po co obnosisz się tak z tym bogactwem?", "Bogactwo szczęścia nie daje" - komentowali fani.

Niektórzy użytkownicy zwrócili uwagę, że zarówno słona, jak i chlorowana woda źle wpływa na wygląd biżuterii.

Więcej o: