Najsłynniejsza z WAGs świętuje transfer ukochanego. Pokazała zdjęcie

Przygoda Mauro Icardiego z Paris Saint-Germain dobiegła końca. Napastnik został nowym zawodnikiem Galatasaray. Jego ukochana, Wanda Nara, za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie, w którym celebruje przenosiny do Turcji.

Mauro Icardi spędził minione rozgrywki na wypożyczeniu z Paris Saint-Germain w Galatasaray. 30-latek świetnie odnalazł się w tureckiej ekipie, w której łącznie rozegrał 26 meczów, zdobywając 23 bramki i notując osiem asyst. Pomimo znakomitej dyspozycji PSG nie wiązało przyszłości z Icardim. Galatasaray postanowił więc skorzystać z zaistniałej sytuacji i wykupił 30-latka z Paryża za 10 milionów euro. Argentyńczyk podpisał z tureckim klubem kontrakt do 30 czerwca 2026 roku. Z transferu piłkarza cieszy się jego ukochana, Wanda Nara.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Wanda Nara to najsłynniejsza z WAGs na świecie. Historia miłości Mauro Icardiego i Wandy Nary jest dość burzliwa. W przeszłości kobieta była żoną argentyńskiego piłkarza Maxi Lopeza. Owocem ich miłości jest trzech synów. Zdaniem zagranicznych mediów Wanda Nara, będąc jeszcze żoną Maxi Lopeza, miała wdać się w romans z jego wieloletnim przyjacielem, Mauro Icardim. Piłkarz i kobieta rozwiedli się po tym, jak Lopez oskarżył ją o zdradę, a ona go o powtarzającą się niewierność małżeńską.

Wanda Nara świętuje transfer Mauro Icardiego do Galatasaray. Pokazała zdjęcie

Związek pochodzącej z Argentyny kobiety oraz Icardiego przechodził już wiele załamań, ale wydaje się, że na ten moment kryzys jest zażegnany. W ostatnim czasie Wanda Nara chętnie publikuje zdjęcia z piłkarzem oraz dziećmi. Kilka dni temu kobieta wraz z Icardim przeprowadziła się do Turcji. Swoim nowym życiem ochoczo dzieli się z fanami, którzy bacznie śledzą jej poczynania.

36-latka rozgrzała internautów, pokazując nowy dom w skąpym bikini... Na pierwszym zdjęciu kobieta pozowała w basenie w czarnym stroju kąpielowym. W kolejnych kadrach pokazała fotki basenu oraz swojej rodziny. "Mój dom w Stambule" - podpisała wpis.

 

Wanda Nara nie potrzebowała dużo czasu, aby zadomowić się w nowym kraju. Zresztą, to nie jest jej pierwsza w życiu przeprowadzka. W młodym wieku opuściła Argentynę i wraz z jej byłym już mężem, Maxim Lopezem zamieszkała we Włoszech.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.