Niewiarygodne, ile Ronaldo dostaje za jeden post na Instagramie. Messi daleko w tyle

Cristiano Ronaldo zgromadził na swoim profilu w serwisie Instagram 597 milionów obserwujących, co sprawia, że jest najlepiej zarabiającym sportowcem świata w mediach społecznościowych. "The Sun" opublikowało listę, na której obok piłkarza Al-Nassr znalazły się również inne gwiazdy.

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy świata, a transfer do saudyjskiego Al-Nassr umożliwił Portugalczykowi zdobycie nowych fanów. Media społecznościowe pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki są rozbudowane do tego stopnia, że kwota, jaką piłkarz otrzymuje za pojedynczy post naprawdę robi wrażenie. W tym zestawieniu nie ma sobie równych.

Zobacz wideo Ronaldo bohaterem, Krychowiak załamany. Kulisy meczu w Arabii Saudyjskiej

Tyle Ronaldo zarabia za post na Instagramie. Niewiarygodna suma

Angielskie "The Sun" opublikowało niedawno listę celebrytów, którzy najwięcej zarabiają za jeden post na Instagramie. Okazuje się, że Cristiano Ronaldo, którego śledzi 597 mln obserwujących, zgarnia aż 1,87 mln funtów za pojedynczy wpis i jest liderem w tej klasyfikacji. Piłkarz wygrywa nawet z wielkimi gwiazdami popkultury i celebrytami. 

Na drugim miejscu znalazła się Kylie Jenner (397 mln obserwujących), która zarabia 1,47 mln funtów za post, a trzecie miejsce na podium należy do Leo Messiego (479 mln obserwujących). Nowy nabytek Interu Miami może liczyć na 1,38 mln za pojedynczy wpis.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Ostatnim ze sportowców, który znalazł się na liście najlepiej zarabiających gwiazd w mediach społecznościowych jest Dwayne Johnson. Były wrestler, a obecnie aktor zebrał na swoim profilu 387 mln użytkowników, dzięki czemu może dostać nawet 1,33 mln funtów za post.

Tak prezentuje się lista najlepiej zarabiających gwiazd w social mediach:

  1. Cristiano Ronaldo - 597 m obserwatorów, 1,87 mln funtów za post
  2. Kylie Jenner - 397 mln obserwatorów, 1,47 mln funtów za post
  3. Lionel Messi - 479 mln obserwatorów, 1,38 mln funtów za post
  4. Selena Gomez - 426 mln obserwatorów, 1,35 mln funtów za post
  5. Dwayne Johnson - 387 mln obserwatorów, 1,33 mln funtów za post
  6. Kim Kardashian - 362 mln obserwatorów, 1,31 mln funtów za post
  7. Ariana Grande - 377 mln obserwatorów, 1,3 mln funtów za post
  8. Beyonce - 314 mln obserwatorów, 1,08 mln funtów za post
  9. Khloe Kardashian - 310 mln obserwatorów, 1,03 mln funtów za post
  10. Kendall Jenner - 293 mln obserwatorów, 1 mln funtów za post
 

O ile na profilu Instagramowym Lionela Messiego nie znajdziemy zbyt wielu postów reklamowych, tak w przypadku Cirstiano Ronaldo jest nieco inaczej. Portugalczyk regularnie obsypuje swoich fanów wpisami czy relacjami, w których promuje przede wszystkim własne produkty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.