Ronaldo zabrał głos ws. swojego związku z Georginą

Cristiano Ronaldo zabrał głos na temat jego rzekomego rozstania z Georginą Rodriguez. Nie pozostawił złudzeń. "Ona zawsze będzie ze mną, a ja z nią, we dwoje jesteśmy znacznie silniejsi" - zakomunikował, cytowany przez "Mundo Deportivo".

Cristiano Ronaldo przeniósł się pod koniec ubiegłego roku do zespołu Al Nassr. Portugalczyk całkiem nieźle spisał się w premierowym sezonie Saudi Pro League i zdobył w nim 14 bramek. Ostatnie dni nie są dla niego jednak zbyt udane, ponieważ dowiedział się, że nie został wybrany do jedenastki sezonu. Ponadto od dłuższego czasu światowe media spekulują również o życiu prywatnym piłkarza, a konkretniej o kłopotach w jego związku z Georginą Rodriguez. Sam zainteresowany postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Zobacz wideo Kulisy Roland Garros. Tak wygląda turniej od strony kibica

Cristiano Ronaldo ucina plotki nt. rozstania z Georginą. "We dwoje jesteśmy znacznie silniejsi"

Plotki o rozstaniu 38-latka z Georginą nasiliły się w kwietniu. Wtedy właśnie miało dojść między nimi do kilku sprzeczek, które błyskawicznie zostały rozdmuchane przez media. Prowadzący portugalski program "Noite das Estrelas" Leo Caeiro zakomunikował, że para jest ze sobą tylko na pokaz. - Nie jest najlepiej w ich związku i prawdopodobnie się rozstaną. Rzeczywistość jest taka, że Portugalczyk ma jej dość. Ślubu nie będzie - powiedział podczas transmisji.

Do sytuacji odniosła się już sama Georgina, która zamieściła wymowną relację na Instagramie. "Zazdrosny wymyśla plotkę, plotka się rozchodzi, a idiota w nią wierzy" - przekazała. Teraz stanowisko zdecydował się zabrać również Cristiano, który w środę wspólnie z partnerką pojawił się w Madrycie, gdzie zaprezentował swój nowy projekt wody alkalicznej "Ursu9".

"Moja rodzina jest zawsze ze mną, Gio jest ze mną we wszystkich moich projektach i ja też ją wspieram i popieram w 100 procentach. Ona zawsze będzie ze mną, a ja z nią, we dwoje jesteśmy znacznie silniejsi" - zakomunikował, cytowany przez "Mundo Deportivo". 

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Para tworzy związek od 2016 roku. Ma ze sobą dwójkę dzieci, a ponadto oboje wychowują razem trójkę potomków piłkarza. Ich matka do tej pory pozostaje nieznana.

Nie tak dawno Portugalczyk udzielił wywiadu na kanale Saudi Pro League, w którym zabrał głos na temat swojej przyszłości. Nie pozostawił wątpliwości, że chce pozostać w Al Nassr. - Jestem szczęśliwy. Chcę tutaj kontynuować moją karierę i tak będzie - zakomunikował.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.