Kamery TVP "przyłapały" Szczęsnego. Tak spędza wakacje

Posezonowa przerwa to jeden z niewielu momentów, w którym piłkarze ze światowej czołówki mogą dowolnie wybrać sobie miejsce odpoczynku. Skorzystał z tego Wojciech Szczęsny, który wybrał się do Opola, by wspierać swoją żonę podczas występu na jednej z największych scen muzycznych w kraju.

Juventus ostatni mecz ligowy rozegrał w niedzielę 4 czerwca. Od tego momentu piłkarze reprezentujący klub z Piemontu mogą korzystać z krótkich wakacji przed zbliżającymi się meczami europejskich reprezentacji. Wśród nich jest Wojciech Szczęsny, który w poniedziałek pojawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed meczami z Niemcami i Mołdawią.

Zobacz wideo Kulisy Roland Garros. Tak wygląda turniej od strony kibica

Szczęsny wspierał żonę w Opolu

Korzystając z kilku dni wolnego, Wojciech Szczęsny postanowił spędzić jak najwięcej czasu z rodziną. Nie oznacza to jednak, że bramkarz Juventusu zabrał żonę i syna na wakacje w ciepłym klimacie. Wręcz przeciwnie. 33-latek postanowił przyjechać do Opola, gdzie w piątek rozpoczął się 60 Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. 

Miało to związek z występem Mariny Łuczenko podczas koncertu premier, transmitowanego w Telewizji Polskiej. Gdy wybranka serca polskiego bramkarza wykonywała emocjonalny utwór, kamery TVP wielokrotnie pokazywały polskiego bramkarza.

Zgrupowanie już trwa. Zaraz dołączą największe gwiazdy

Już za tydzień niespełna tydzień reprezentacja Polski zmierzy się w meczu towarzyskim z Niemcami. Spotkanie na Stadionie Narodowym będzie też oficjalnym pożegnaniem Jakuba Błaszczykowskiego z koszulką z orzełkiem na piersi. Cztery dni później Robert Lewandowski i spółka pojadą do Mołdawii, gdzie rozegrają trzecie spotkanie eliminacji do Euro 2024.

Zgrupowanie przygotowujące naszych piłkarzy do dwóch zbliżających się spotkań już trwa. Od 5 czerwca Fernando Santos pracuje z młodymi zawodnikami znanymi głównie z gry w Ekstraklasie. Piłkarze, którzy nieco później zakończyli sezon, dołączą do kolegów na początku przyszłego tygodnia.

Więcej o: